OnePlus 10R Prime

Když nevíte co by, tak prostě kopírujete. OnePlus 10R Prime je toho důkazem

  • Čínský brand chystá další nový telefon
  • OnePlus 10R Prime je kopie předchozí kopie

OnePlus, svého času jeden z nejpopulárnějších brandů v mobilní branži, minimálně poslední dva roky působí, že se hledá. Značka, která svého času do byznysu naskočila s přímo pompézním drajvem se postupně vzdala svého tahu na bránu, hladu po výkonných, přesto cenově dostupných telefonech a prostě a jednoduše se “usadila”.

Novinka? Ale kdepak

Což je sice v přímém rozporu s kdysi ikonickým sloganem Never Settle, ale kdo by se tím trápil. Nechápejte mě špatně, nejde o hate, jen konstatování nastalé situace. A co si budeme povídat… Že situace v podniku není úplně ideální dokazují nejen četné odchody lidí z nejužšího managementu, ale i nejrůznější lapsy na softwarové úrovni.

Přitom OxygenOS byl svého času ukázkou perfektně odladěného Androidu a plejády nejrůznějších funkcí. Sice se s poslední verzí nadstavby vše postupně vrací k normálu, ale právě kvůli nejrůznějším hokusům-pokusům byla spousta uživatelů jako na trní. Navzdory snaze (tu a tam) se ale zdá, že značce malinko dochází invence.


Nepřehlédněte: Můžeme robotům věřit? Humanoidní android s dokonalou mimikou obličeje slibuje, že stroje nikdy neovládnou svět


 

OnePlus 10R Prime budiž toho důkazem. Že jde o osvěžující smartphone, který nikdo nečekal je sice pěkné, ale také nic neříkající, když vezmete v úvahu, že jde jen o další recyklát, informuje GSMArena.

OnePlus 10R Prime

Každopádně to není na mně/na nás, abychom si z toho dělali vrásky. Pakliže zákazníci na tuto hru přistoupí neřkuli, že OnePlus určitě není jediný, kdo to takto dělá, tak je asi vše v pořádku.

Stran specifikací telefon nabídne procesor Dimensity 8100, 12 GB RAM, 256 GB ROM, 4 500mAh baterii, ultra-rychlé 150W nabíjení, 120Hz Full HD+ Fluid AMOLED displej nebo trojitý fotoaparát v čele s primárním 50Mpx snímačem s optickou stabilizací obrazu.

Zdroj náhledové fotografie: Ilustrační / OnePlus, TZ

Total
0
Shares