OnePlus 10

OnePlus 10 dostane pěkně rychlé nabíjení. Bude to 120 W?

  • OnePlus 10 bude nová vlajková řada
  • Telefony dostanou špičkový výkon 
  • Přinášíme vám další podrobnosti

Stále aktuální vlajková série OnePlus 9 představuje v historii populární čínského brandu významný milník. Jednak proto, protože spojil své síly s Hasselblad, světově proslulou švédskou značkou na poli optiky. A za druhé se konečně mohl poměřovat s těmi nejlepšími fotomobily na trhu (realita však zůstala za očekáváním).

OnePlus 10 už brzy

Praktická srovnání totiž ukázala, že i když je posun v oblasti fotografických schopností evidentní, na úplnou špici to prostě není. A to by měla údajně změnit nová řada OnePlus 10. I když – jak se říká – nechvalme dne před večerem.


Nepřehlédněte: Nový iPhone SE bude chtít více jak miliarda uživatelů Androidu?!


OnePlus 10
OnePlus 10 | foto: @OnLeaks, Steve Hemmerstoffer

Z posledního updatu totiž vyplývá, že jak OnePlus 10, tak 10 Pro se spolehnou na trojici kamer s rozlišením 64 + 48 + 8 Mpx. Nebude chybět optická stabilizace, laserové ostření nebo 3,3× optické přiblížení. Jinými slovy to samé co vloni v bleděmodrém. Každopádně prostor pro zlepšení zvláště softwarového post-processingu tu určitě je (např. noční režim je docela „meeeeeh“).

120 wattů? Těsně vedle!

Co víme dál? Třeba, že obě novinky dostanou velký displej (OnePlus 10 Pro 6,7palců, 120Hz, LTPO), vlajkové osmijádro Snapdragon 8 Gen 1, 8/12 GB RAM, až 256 GB vnitřní paměti a 80W drátové a 50W bezdrátové nabíjení. Takže ani tahle značka nehodlá jít po vzoru Xiaomi do trháku a nepočítá s nasazením ultra-rychlého dobíjení o výkonu 120 wattů.

Total
1
Shares