OnePlus 10T

Křup! OnePlus 10 Pro pohořel v testu odolnosti, rozlomíte ho jako sušenku

  • OnePlus 10 Pro je nový vlajkový model
  • Telefon láká na celou řadu funkcí
  • V testu odolnosti však docela pohořel

OnePlus 10 Pro, aktuální horká novinka z produkce  čínského značky, je telefon od podlahy až po strop napěchovaný nejmodernějšími technologiemi; ať už jde o výkon, konektivitu nebo velmi dobré fotoaparáty. Jenže, co se stane, když si jej vezme do parády Zack Nelson, populární YouTuber, který smartphony sdírá z kůže na svém kanále JerryRigEverything?

OnePlus 10 Pro neuspěl

Jeho testy jsou skvělé, leč totálně nemilosrdné. Ale ať to zbytečně nenatahuji: jak dopadla právě tahle čínská krasotinka? Zack ho pořádně potrápil, poškrábal kovový rámeček, sklíčko zadního fotoaparátu, displej telefonu „oflamboval“, potud si s konkurencí nezadá.


Nepřehlédněte: Galaxy S22 Ultra patří k elitě mezi fotomobily, ukázal test DxOMark. Na Číňany a iPhone ovšem nestačí


Zlomil se příliš snadno

Ale pak přišlo pomyslné lámání chleba. Tester vzal OnePlus 10 Pro oběma rukama, zařízení poměrně jednoduše ohnul a – křup! Mobil se rozlomil jako sušenka. Na vině je bohužel design.

Telefon má v oblasti tlačítek pod efektním fotomodulem slabší konstrukci. Zackovi to opravdu nedalo velkou práci. Vzkaz je jasný: v praktické rovině by neměl být problém, ale pokud jde o kapsy, tak tam bych byl obezřetnější.

Zdroj náhledové fotografie: tisková zpráva OnePlus

Total
0
Shares