OnePlus 10

OnePlus 10 nedostane periskop. Známe další detaily ohledně fotoaparátů

  • OnePlus 10 bude nová vlajková řada
  • Telefony dostanou špičkový výkon 
  • Půjde zároveň i o skvělé fotomobily?

Stále aktuální vlajková série OnePlus 9 představuje v historii populární čínského brandu významný milník. Jednak proto, protože spojil své síly s Hasselblad, světově proslulou švédskou značkou na poli optiky a také proto, protože se konečně mohl poměřovat s těmi nejlepšími fotomobily na trhu, alespoň papírově.

OnePlus 10 se blíží

Realita totiž ukázala, že i když je posun v oblasti fotografických schopností evidentní, na úplnou špici to pořád není. A to by měla údajně změnit nová řada OnePlus 10. Nějaký čas se spekulovalo, že si vyšlápne na konkurenční Samsung Galaxy S22 Ultra, ale z posledních úniků o moc chytřejší nejsme.


Nepřehlédněte: Realme GT Neo2 RECENZE: má skvělý procesor i displej, je postrachem vlajek


OnePlus 10
OnePlus 10 | foto: @OnLeaks, Steve Hemmerstoffer

Zadní fotomodul se sice skládá ze tří snímačů, ale jak informuje Android Authority s odvoláním na tipéra Digital Chat Station, avizovaný periskop s více jak 5× bezztrátovým zoomem chybí. Jasně, pořád se pohybujeme na hranici reality a fikce, ale bylo by fajn získat nějaký konkrétnější rámec.

Hon na megapixely? Ale kdepak

Z posledního updatu vyplývá, že jak OnePlus 10, tak 10 Pro se spolehnou na trojici kamer s rozlišením 64 + 48 + 8 Mpx. Nebude chybět optická stabilizace, laserové ostření nebo 3,3× optické přiblížení.

Total
52
Shares
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..