One UI 4.0

One UI 4.0 beta (Android 12) je oficiální! První na řadě je Galaxy S21

  • One UI 4.0 pomalu, ale jistě klepe na dveře
  • Populární nadstavba poběží na Androidu 12
  • Beta testing prý začne co nevidět!

Téměř nekonečné čekání je u konce. Samsung oficiálně oznamuje, že betatestování One UI 4.0 je oficiálně zahájeno! Program spouští ve večerních hodinách. Bohužel, novinka je dostupná jen v určitých regionech. Na druhou stranu sám výrobce upozorňuje, že od uživatelů očekává kontinuální zpětnou vazbu a software rozhodně nebude bez chyb.


Původní článek ze 14. 9. 2021 (5:30)

One UI 4.0 – Samsung řadí šestku

Samsung nedávno potvrdil, že oproti původním plánům a s velkým předstihem v těchto dnech již brzy spustí beta testing v pořadí již čtvrté generace populární nadstavby. Jenže, jak to vypadá, One UI 4.0, které poběží na nejnovějším Androidu 12 je prozatím v nedohlednu.

Takže, co zatím víme? Z dostupných střípků jsme poskládali následující obrázek: One UI 4.0 nabídne (znovu) rychlejší a intuitivnější uživatelské rozhraní, plynulejší animace, snadnější sdílení dat, fotek, videí, zbrusu nový kabátek, ikony, a hlavně si “posvítí” i na kritizované přehřívání Exynos procesorů.


Nepřehlédněte: Samsung a Android 12: Jaké telefony dostanou aktualizaci?


Samsung Galaxy S21
Nadstavba se těší velké oblibě. One UI 4.0 prý bude bomba

Galaxy S21 jako první, jenže kdy?

Avizované betatestování mělo snad dokonce propuknout přesně 9. září, nicméně od Samsungu je zatím “ticho po pěšině”. O novince se sice na oficiálním fóru zmínil, ale jen lakonicky sdělil, že přijde brzy. Jako první na přetřes půjde stále aktuální vlajková řada Galaxy S21, ale z dostupných informací vyplývá, že finální seznam podporovaných zařízení bude obrovský.

Krom S21 a loňské série Galaxy S20 by se měl update také dostat nad předloňské modely Galaxy S10, Note 10, poslední odolné telefony a na několik tabletů.

Total
1
Shares