Olympiáda 2022 v Pekingu

Olympiáda 2022 v Pekingu: Kde ji zdarma sledovat v TV nebo online?

  • Olympijské vysílání z Pekingu začíná. Poradíme, kde program sledovat
  • Česká televize má letos práva na 240 premiérových hodin

Dnes oficiálně začínají zimní olympijské hry v Pekingu. V Číně budou sportovci z celého světa usilovat o medaile až do neděle 20. února, kdy hry zakončí závěrečný ceremoniál. Kde ZOH 2022 sledovat bez omezení?


Nepřehlédněte: FBI vyzvala olympioniky, aby telefony nechali doma. Obává se čínské špionáže


Olympiáda začíná

Vlastníkem vysílacích práv pro letošní olympiádu prakticky pro celou Evropu je společnost Discovery, s níž má v Česku podepsanou sublicenční smlouvu jen Česká televize.

ČT Sport odvysílá zhruba 240 hodin premiér s důrazem na „českou stopu“, a to jak v TV, tak na internetu prostřednictvím platformy sport.ceskatelevize.cz, kde se diváci mohou těšit i na jednu zajímavou obsahovou novinku – podcastové pásmo o historii českých olympijských výkonů, které neskončily ziskem medaile.

Živé přenosy můžete sledovat i v oblíbené aplikaci ČT Sport pro chytrá zařízení s Androidem a iOS, nebo prostřednictvím iVysílání na chytrých televizorech HbbTV.

Další olympijské vysílání z Pekingu

Vedle veřejnoprávní stanice ČT sport nabízí přenosy z Pekingu také stanice Eurosport na kanálech Eurosport 1 a 2 a kompletně na interaktivní službě Eurosport Player. Tu podporují systémy iOS, Android, Apple TV, Samsung TV s Tizen OS a dále počítače s Windows/macOS a herní konzole Xbox a PlayStation.

Veškeré olympijské dění přináší také web Sport.cz, stránka czechteam.mall.tv a v rozcestníku česká internetová jednička Seznam.cz.

Zdroj náhledové fotografie: Philip Myrtorp / Unsplash

Total
6
Shares