Sygic GPS Navigation

Off-line navigace Sygic GPS Navigation je nyní v Android Auto

  • V Android Auto je dostupná populární navigace Sygic GPS Navigation
  • Uživatelé Sygicu mohou nyní bezpečně řídit svá vozidla, aniž by se museli dívat na displeje telefonů

Slovenská společnost oznámila příchod své populární navigace Sygic GPS Navigation na platformu Android Auto. Není bez zajímavosti, že se jedná o první navigační aplikaci pro Android Auto od vývojářů třetích stran, navíc s šikovnými off-line mapami. Doposud mohli uživatelé ve svých vozidlech využívat pouze navigace Mapy Google a Waze.


Psali jsme: Petal Maps jsou nové vlastní mapy i navigace od Huawei


Sygic patří mezi nejstahovanější off-line navigační aplikace

Sygic GPS Navigation pro Android Auto je dle očekávání maximálně přizpůsobena ovládání na displeji infotainmentu automobilu. Uživatelské rozhraní má velká tlačítka a zjednodušený design pro snadné ovládání. Vše je na dosah ruky řidiče a dobře čitelné – ať už jde o 3D mapy, text nebo značky. A zřetelnější jsou i hlasové pokyny navigace. Ani v nové verzi navigace pak nechybí důležité funkce jako upozornění na omezení rychlosti, prediktivní trasování předpovídající dopravní zácpy či asistent pro bezpečnější přejíždění mezi jízdními pruhy.

Slovenskou navigaci používá více než 200 milionů řidičů

Navigace používá off-line mapy, takže se uživatelé nemusí bát navštívit i oblasti se slabým datovým signálem, a umožňuje používat personalizované preference v každém kompatibilním vozidle. To ocení například řidiči firemních vozidel.

Navigace Sygic GPS Navigation pro platformu Android Auto je pro uživatele v podporovaných zemích vydávána postupně.

Total
0
Shares