KAABO Wolf King GT Pro

Obří slevy na nejlepší koloběžky Kaabo. Tu nejlevnější pořídíte už za 13 tisíc

  • Povedené Kaabo koloběžky jsou teď v akci
  • Ceny padají o desítky procent

Pořídit si tu nejlepší koloběžku na světě se teď opravdu vyplatí. Mobil Pohotovost výrazně srazila cenu elektrických koloběžek Kaabo. Enormní zájem a limitované množství zásob na začátku roku způsobily, že se všechny dostupné kusy vyprodaly už během předobjednávek. Nyní jsou všechny koloběžky na skladě, jsou zlevněné a navíc na prvních 10 z vás čeká slevový kód „KaaboBF10“, který výprodejovou cenu sníží ještě o dalších 10 %. Koloběžky Kaabo tak nikdy nebyly levnější.


Nepřehlédněte: Black Friday je tady! Tohle je TOP 10 telefonů a hodinek za nejnižší ceny


Parťák do města i do přírody

Kaabo nabízí elektrokoloběžky všech kategorií, ze kterých si vybere opravdu každý. Je tedy na vás, zda hledáte městskou nebo univerzální ekoalternativu k autu nebo sháníte opravdu výkonný model do náročného terénu. Všechny nabízené koloběžky mají odpružené přední i zadní kolo, jsou vyrobené z kvalitních a velmi bytelných materiálů, některé mají dojezd až 180 km a nosnost až 180 kg. 

KAABO Wolf King GT Pro
Zdroj: KAABO

Nejlevnější koloběžka z nabídky Kaabo Skywalker 8H je ideálním společníkem do města, disponuje 500W motorem, dojezdem až 50 km a maximální rychlostí 25 km/h, zároveň je lehká a skladná – složíte a rozložíte ji za 5 sekund. Pohodlně tak dojedete přímo do práce, do školy nebo se s ní přiblížíte třeba k metru. Po zadání slevového kódu “KaaboBF10” je lacinější o 6 500 Kč. Zlatou střední cestou a zároveň nejprodávanějším modelem a nástupcem nejlepší koloběžky loňského roku je Kaabo Mantis 10 Plus 2022, kterou aktuálně se slevovým kódem “KaaboBF10” seženete o více jak 10 tisíc laciněji. Tento model pohání dva 1000W motory, dojedete s ním 70 km a vystoupáte až 30° kopec. 

Aktuální novinkou jsou modely Kaabo Mantis 10 Pro s vyztuženým hliníkovým rámem a dojezdem až 90 km na jedno nabití, a  Kaabo Wolf Warrior X Pro+ disponující dvěma motory umístěnými v předním a zadním kole o výkonu 2×1100 W a dojezdem až 100 km. Tento kousek zvládne vyjet kopec s 35° stoupáním.

Pro opravdu náročné zákazníky Kaboo vytvořila svůj současně nejvýkonnější model Kaabo Wolf King GT Pro 2022 se dvěma 2000W motory, dojezdem až 180 km, rychlostí 100 km/h, hydraulickými brzdami s ABS, s rámem vyrobeným z leteckého hliníku a pokročilým odpružením předního i zadního kola. Se slevovým kódem “KaaboBF10” ji pořídíte o více jak 30 tisíc levněji. 

KAABO Wolf King GT Pro
Zdroj: KAABO

Levnější o desetitisíce a prémiová záruka

Prohlédněte si veškeré nabízené modely. Všechny koloběžky Kaabo jsou zlevněné a nyní pro prvních 10 první zákazníků platí slevový kód „KaaboBF10“, který akční cenu sníží ještě o dalších 10 %.

Kaabo koloběžky za skvělé ceny

Při koupi koloběžky KAABO získáte zdarma prémiovou záruku, kdy u vás koloběžku v případě komplikací naši šikovní servisáci vyzvednou a poté opravenou zase přivezou. K dispozici je i celá řada originálních náhradních dílů a doplňků. 

Zdroj náhledové fotografie: se souhlasem KAABO

Total
0
Shares