Samsung Galaxy A53

Black Friday je tady! Tohle je TOP 10 telefonů a hodinek za nejnižší ceny

  • Dneska je Černý pátek, a tedy svátek všech slev
  • Vybrali jsme pro vás produkty, které jsou v akci

Dnes je Black Friday a to znamená jediné – ještě vyšší slevy na chytré telefony, hodinky a spoustu dalšího příslušenství. Ode dneška po velmi omezenou dobu jsou totiž vybrané produkty za ještě nižší ceny než doposud. A my jsme pro vás vybrali 10 těch nejlepších kousků, které se teď opravdu vyplatí.


Nepřehlédněte: Tenhle Samsung půjde na dračku. Za 8 tisíc má super výbavu a teď je se sluchátky zdarma


6 nejvýhodnějších telefonů na Black Friday

Začneme telefony, kde si zaslouží zmínku hned několik modelů, ale jeden kousek mezi nimi obzvlášť vyčnívá. Pouze na pár dní jsou totiž zlevněné novinky Xiaomi 12T a 12T Pro, jejichž cena je nižší až o 3 tisíce, a další až tři tisíce ušetříte ve formě bonusu na výkup, který k telefonu dostanete jen u Mobil Pohotovosti. Mimořádně výhodný je teď taky Galaxy A53 od Samsungu, který je ve slevě a ještě k němu získáte sluchátka Galaxy Buds2 zdarma. A uniknout vaší pozornosti by neměl ani POCO X4 Pro, protože za super cenu nabídne 108Mpx fotoaparát a 120Hz displej.

Ke všem uvedeným telefonům dostanete navíc ten nejlepší dárek v podobě prodloužené záruky na 3 roky zdarma.

Xiaomi 12T
Zdroj: Xiaomi

Chytré hodinky a sluchátka za nejnižší ceny

Ještě možná o kus speciálnější slevy najdeme v kategorii příslušenství, protože zde je hned několik kousků, které má Mobil Pohotovost dočasně nabízí za skutečně nejnižší ceny na trhu. Mimořádně zajímavě vychází především Galaxy Watch5 a Watch5 Pro, tedy nejnovější generace chytrých hodinek od Samsungu, a taky jejich předchůdce Galaxy Watch4 Classic. Za zdaleka nejlepší cenu můžete koupit i bezdrátová sluchátka Niceboy.

Samsung Galaxy Watch5
Zdroj: Samsung

Zdroj náhledové fotografie: se souhlasem Samsung

Total
0
Shares