Huawei AppGallery

Obchod Huawei AppGallery vítá nové pařby Left to Survive a Manor Matters

  • Aplikační obchod AppGallery se dále plní zábavnými hrami
  • Nyní Huawei oznámil dostupnost titulů Left to Survive a Manor Matters

Huawei pokračuje ve zkvalitňování mobilních herních zážitků pro uživatele AppGallery a ve své početné gamerské rodině vítá dva nové přírůstky – zombie střílečku Left to Survive a dobrodružnou Manor Matters.


Psali jsme: Harmony OS umí spouštět aplikace pro Android, Huawei už nalákal 4 miliony vývojářů


Huawei AppGallery se plní kvalitním obsahem

Huawei AppGalleryLeft to Survive, která se může pochlubit množstvím režimů a funkcí, nabízí nespočet hodin hraní. Ať už v režimu Campaign, nebo v akčních režimech Base Raiding a PvP Matches. Left to Survive je neobyčejná střílečka, která prolíná propracovanou strategickou mechaniku s výbornou hratelností. Obsahuje nespočet postav, z nichž každá má svou jedinečnou sadu dovedností, takže si uživatelé vyberou dle svého gusta a postavu mohou dále upgradovat. To umožňuje hráčům přijít s vlastními strategiemi na každé úrovni.

Vývojáři z MY.GAMES navíc nabízí hráčům Huawei exkluzivní propagační akce a dárkový balíček v hodnotě až 25 dolarů, který obsahuje herní měnu a bonusy. Od 15. června mohou hráči Left to Survive po instalaci automaticky uplatnit odměnu a posunout se na další úroveň. Můžete si také užít svůj první sezónní pas a některé nákupy v aplikaci s velkou slevou, čímž získáte neocenitelnou výhodu nad svými konkurenty.

Left 2 Survive
Left 2 Survive | foto: Huawei

Po úspěchu Gardenscapes i Homescapes v AppGallery se vývojáři z Playrix vrací s hlavolamem pro rostoucí publikum Huawei. Od 15. června je uživatelům AppGallery k dispozici další oblíbená hra od Playrixu.

Manor Matters zve hráče k prozkoumání starého a opuštěného Castlewoodu, kde můžou objevovat a renovovat komnaty a zároveň odhalovat tajemné předměty. Kromě testování vašich detektivních dovedností je poutavý příběh Manor Matters navržený tak, aby probouzel kreativitu.

K tomu přináší Manor Matters exkluzivní dárky k oslavě svého uvedení na AppGallery – hráči budou moci po spuštění uplatnit dárkové balíčky obsahující 500 mincí a 50 energetických jednotek. K dispozici budou také kupóny se 70% slevou na základní balíček Playrix, což znamená, že hráči dostanou přístup k většímu množství her za nižší cenu.

Total
6
Shares