iPhone

O2 vrací na trh speciální SIM kartu se 100 GB dat za 300 Kč. Akce je omezená počtem kusů

  • O2 i toto léto přináší předplacenou kartu se 100 GB dat za 300 korun
  • Limitovaná nabídka bude je dostupná od dnešního dne

Kdo by nechtěl ze svých cest po Česku posílat fotky nebo videa, užít si videohovor s blízkými nebo si i v kempu pustit oblíbené písně, filmy nebo seriály. To chce ale pořádnou dávku dat. Operátor O2 proto i letošní léto vrací na trh limitovanou edici předplacených SIM karet, která nabízí 100 GB dat za 300 korun.


Nepřehlédněte: Pravda o výrobě iPhonů: Dělníci pracují v podmínkách, které připomínají peklo na zemi


100 GB dat každý měsíc

Zákazníci speciální SIM mohou využívat nejen ve svých mobilech, ale vložit ji mohou i do jiných zařízení, například notebooků. Díky tomu už nemusí být otroky veřejných a ne vždy dobře zabezpečených Wi-Fi sítí třeba v kempech nebo hotelech. Aby se balíček každý měsíc obnovil, je potřeba mít kartu nabitou alespoň na 300 korun.

Pokud se o to zákazník nechce každý měsíc starat, stačí si v aplikaci Moje O2 nastavit funkci automatického dobíjení z platební karty, která se o doplňování kreditu postará sama. Díky tomu se 100 GB dat bude obnovovat v pravidelných intervalech bez hlídání termínů a neustálého kontrolování výše zůstatku.

Výjimečná SIM za 300 Kč

Kromě datování je možné kartu využívat i k volání a posílání SMS. SIM lze jednoduše objednat na webu Datamanie.cz. „Nejrychleji dorazí, pokud ji zákazník zaplatí rovnou platební kartou. V takovém případě dorazí i zcela zdarma. Při platbě dobírkou je potřeba připočítat ještě 59 Kč,“ říká Silvia Cieslarová, ředitelka mobilního segmentu v  O2 a doplňuje, že v rámci objednávky je možné pořídit maximálně 3 SIM karty, které je potřeba aktivovat do 31. prosince 2023.

A mimochodem, omezený počet SIM karet bude dostupný pouze do 22. srpna nebo do vyprodání zásob, takže pokud chcete Datamanii využít, na nic dlouho nečekejte. Stejně jako v předchozím případě se totiž dá ze strany lidí očekávat vysoký zájem.

Zdroj náhledové fotografie: se souhlasem O2, zdroj: O2

Total
0
Shares