O2 rozdává neomezená mobilní data na měsíc zdarma

O2 rozdává neomezená mobilní data na měsíc zdarma. Stačí si je vyzvednout

  • O2 nabízí neomezená data s maximální rychlostí zdarma
  • Akce platí od dubna do konce května

O2 startuje s novou akcí, v rámci které svým zákazníkům nabízí neomezená data na měsíc zdarma. Vyzvednout si je mohou od dubna do konce května všichni zákazníci operátora, kteří využívají některý z vybraných tarifů řady FREE+, NEO nebo YOU. Nemusí být přitom nutně v pokrytí 5G, neomezená data jim budou fungovat i na síti starší generace.


Nepřehlédněte: Ruský voják na Ukrajině používal místo neprůstřelné vesty notebook od Applu


Neomezená data na měsíc zdarma

„Neomezený balíček si naši zákazníci aktivují jednoduše v aplikaci Moje O2 a fungovat jim bude 30 dní. Spolu s neomezenými daty získají také službu O2 Security, která jejich telefon ochrání před nejčastějšími kybernetickými hrozbami objevujícími se na intrnetu,“ vysvětluje Silvie Cieslarová, ředitelka segmentu mobilních služeb v O2.

Služba O2 Security, kterou již nyní využívá přes 300 tisíc zákazníků O2, zabrání měsíčně několika milionům kybernetických útoků. Dokáže odhalit zavirované stránky, podvodný e-shop nebo elektronické bankovnictví, upozornit na to uživatele a zablokovat mu vstup. Každý měsíc navíc zákazník dostane e-mail s informacemi o tom, čím byl v uplynulém období jeho telefon ohrožen.

Data si vyzvednete v aplikaci Moje O2

Po uplynutí 30 dní se balíček s neomezenými daty sám vypne. Od této chvíle pokračuje v čerpání dat podle parametrů původního tarifu. Před koncem akční nabídky obdrží zákazník také informační SMS týkající se služby O2 Security. Ta bude po uplynutí 30 dní zpoplatněna částkou 39 korun měsíčně. Pokud o ni nemá zákazník zájem, může si ji kdykoli vypnout.

Nabídka neomezených dat platí pro mobilní tarify pořízené samostatně i jako součást balíčku O2 Spolu. Vztahuje se na tarify FREE+ Modrý, FREE+ Stříbrný, FREE+ Bronzový, FREE+ Zlatý, NEO Modrý, NEO Bronzový, YOU 5G, YOU 20 GB, YOU NEO, Můj první tarif.

Neuvěřitelná rychlost

5G s rychlostmi, které dosahují až 600 Mb/s, mohou zákazníci vyzkoušet v celé Praze i vybraných městech a okresech východní Moravy, kde už proběhla modernizace sítě. Kompletní obměnu radiových technologií pro 2G, 4G i 5G přitom zahájilo O2 v květnu loňského roku, dokončit ji v celé republice plánuje do konce roku 2024.

Zdroj náhledové fotografie: Sara Kurfess / Unsplash

Total
1
Shares