Sluchátka O2 Pods+

O2 Pods+ jsou pekelně levná sluchátka, která mají design od Applu a na uživatele mluví česky

  • Operátor v rámci letošní vánoční kampaně uvádí nová bezdrátová sluchátka
  • O2 Pods+ v akci poníží až na 499 korun, mají ANC a design od Applu

Operátor O2 začne od prvního listopadu nabízet nástupce loňského superhitu O2 Pods, bezdrátová sluchátka O2 Pods+. Vylepšení si připravil hned několik, což je skvělé. Na druhou stranu se to trochu podepsalo na ceně a zákazníci tak budou muset sáhnout o něco málo hlouběji do peněženky.


Nepřehlédněte: O2 Pods RECENZE: pekelně levná sluchátka jsou jen ďábelský marketing


O2 Pods+ už od prvního listopadu

Po úspěchu, který sklidily O2 Pods, přichází operátor O2 s druhou generací svých bezdrátových sluchátek. Designové O2 Pods+ mají podobu špuntů, podobně jako AirPods Pro od Applu a uživatelé budou moci vybírat hned ze tří nástavců do uší, aby našli tu správnou velikost a sluchátka je ve zvukovodu netlačila.

Sluchátka O2 Pods+
Zdroj: O2

Promluví v češtině

Vedle běžného režimu bude mít uživatel k dispozici konečně i režim propustnosti a režim inteligentního potlačení hluku (ANC). Například nechtěný šum hovoru v autobuse tak už nebude posluchače rušit. Stačí jen, aby zvolili inteligentní potlačení hluku, které zvuky okolního prostředí jednoduše odfiltruje. Zajímavé je, že při přepínání režimů sluchátka uživatele na změnu módu upozorní prostřednictvím hlasového oznámení v češtině.

Sluchátka O2 Pods+
Zdroj: O2

Cena sluchátek

Na výběr budou tři barevná provedení: bílá, modrá a černá. Díky slevové tisícovce operátor svým zákazníkům O2 Pods+ nabídne již za 499 korun. Běžná prodejní cena bezdrátových sluchátek bude jinak 1 499 korun.

Zdroj náhledové fotografie: se souhlasem O2, zdroj: O2

Total
0
Shares