Xiaomi 13T

Nový Xiaomi 13T je nadupaná bestie za neuvěřitelnou cenu. A dostanete k němu tablet zdarma

Novinky Xiaomi 13T a 13T Pro jsou tady. Vůbec nejpopulárnější smartphone od Xiaomi přichází v nové verzi a opět má čím zaujmout. Kromě skvělé výbavy k němu v prvních dnech prodeje získáte zdarma tablet Redmi Pad SE a náramek Band 7 Pro. Speciálně u Mobil Pohotovosti na vás navíc čeká ještě 3letá záruka zdarma a především si cenu telefonu můžete snížit až o 3 000 Kč díky bonusu k výkupu. I díky tomu vás Xiaomi 13T vyjde už na 334 Kč měsíčně.


Nepřehlédněte: V Česku se začaly prodávat očekávané iPhony 15. Ceny jsou nižší než vloni


Foťák Leica i špičkový displej

Xiaomi 13T a Xiaomi 13T Pro jsou nadupané novinky po všech stránkách. Hlavní dominantou telefonů je profesionální 50Mpx fotoaparát vyvinutý ve spolupráci se společností Leica, kterému sekunduje 50Mpx teleobjektiv a 12Mpx ultraširokoúhlý foťák. Vpředu se vyjímá špičkový 144Hz AMOLED displej s integrovanou čtečkou otisků prstů.

Ve výbavě ale nechybí ani ultrarychlé až 120W nabíjení (z 0 na 100 % už za 19 minut), velká 5000mAh baterie, nejvyšší odolnost vůči vodě a prachu IP68 nebo stereo reproduktory s certifikací Dolby Atmos.

Xiaomi 13T
Zdroj: Xiaomi

Telefon + tablet + hodinky zdarma

Skvělá výbava a zajímavá cenovka ale není to jediné, čím nová řada 13T zaujme. Xiaomi totiž k telefonům rozdává dárky v hodnotě téměř 7 tisíc korun.

V první řadě získáte zcela zdarma tablet Redmi Pad SE. A pokud na telefon napíšete recenzi, pak i náramek Band 7 Pro. Nechybí ani 6měsíční záruka na výměnu displeje v případě jeho poškození.

U Mobil Pohotovosti, kde jsou obě novinky vůbec nejvýhodnější, na vás čeká navíc ještě prodloužená záruka na 3 roky zdarma (platí pro prvních 200 registrovaných) a zejména pak bonus až 3 000 Kč, který získáte, pokud vyměníte svůj starý telefon právě za novinku od Xiaomi.

Díky tomu můžete mít Xiaomi 13T už za 7 790 Kč, anebo v rámci služby Koupíš, Prodáš, Splácíš jen za 334 Kč x 26 měsíců, tedy za vůbec nejnižší měsíční splátku na trhu.

Total
0
Shares