WhatsApp

Novou funkci WhatsAppu si zamilujete, umožní rychlé reakce všemi emotikony

  • WhatsApp je nerozšířenější komunikační aplikace na světě
  • Aktualizace přinesla vylepšené reakce na zprávy

Uživatelé aplikace WhatsApp mohou nově reagovat na zprávy pomocí všech dostupných emotikon. Americká společnost Meta rozšířila oblíbenou funkci a lidé budou moci reagovat na zprávy pomocí celé škály smajlíků. Zatím byly v chatu dostupné reakce pomocí palce nahoru, srdíčka, emotikonu prosím, smějícího, překvapeného a plačícího smajlíku.


Nepřehlédněte: Americký astronaut propašoval na vesmírnou stanici ISS kostým gorily a rozjel pořádnou párty


WhatsApp je od nynějška ještě lepší

Jen dva měsíce po uvedení rychlých reakcí přichází společnost Meta s jejich rozšířením. Uživatelsky oblíbená funkce nově nabídne reakce všemi emotikony. Novinka je zatím dostupná pouze pro uživatele mobilních telefonů, reakce by ale měly být brzy dostupné také pro verzi na desktopové aplikaci. Šéf společnosti Meta Mark Zuckerberg o nadcházející změně informoval ve facebookovém statusu.

Uživatelé aplikace budou mít možnost vybrat si pro jednotlivé emotikony různé odstíny pleti. Stejně jako osobní chaty a hovory jsou i reakce ve službě WhatsApp zabezpečeny koncovým šifrováním.

Čtěte: Používáte WhatsApp? Okamžitě si zapněte tuto funkci! Zabrání krádeži vašeho účtu

Aplikace WhatsApp
Zdroj: FONETECH.CZ

Trhá rekordy popularity

WhatsApp umožňuje odesílat a přijímat zprávy, obrázky, fotografie, ale také videa, zvukové soubory a dokonce i sdílet polohu napříč různými platformami. Facebook koupil provozovatele služby WhatsApp v roce 2014, kdy měla tato služba zhruba půl miliardy uživatelů. Za převzetí Facebook zaplatil asi 19 miliard dolarů.

Služba není nikterak zpoplatněna, stačí jen chytrý telefon a internetové připojení, abyste mohli komunikovat s ostatními. Právě to je jedním z důvodů, proč je natolik populární. Dnes WhatsApp používají více než dvě miliardy uživatelů.

Zdroj náhledové fotografie: antonbe / Pixabay, zdroj: Zuckerberg, AndroidPolice

Total
0
Shares