Cestovatel v čase, budoucnost

Novodobý Nostradamus, předpovídající smrt královny, varuje před soubojem velmocí a nebezpečím z vesmíru

  • Internetem koluje děsivá vize proroka
  • Tuto hrůzu podle něj letos prožijeme

Muž z Velké Británie, který má údajně věštecké schopnosti podobné těm Nostradamovým, varuje před další zásadní událostí. Jeho dar vidět budoucnost byl už několikrát potvrzen. Craig Hamilton-Parker v minulosti například předpověděl smrt královny Alžběty i ruskou invazi na Ukrajinu. Co prorokuje lidstvu pro rok 2023?


Nepřehlédněte: Xiaomi oznámilo cenový supertrhák. Nové POCO se dostává i na český trh a hned zlevňuje


Předpovědi budoucnosti jsou pro mnohé jakýmsi klíčem k nepoznanému. Někteří lidé se predikcí věcí, které se odehrají v následujících měsících či letech, zabývají jako svou prací. Dá se to říct i o muži z Velké Británie, který se nyní prezentoval mrazivou vidinu toho, co potká náš svět.

Novodobý Nostradamus?

Už dříve prorok pro web DailyStar uvedl, že v roce 2023 se na Tchaj-wanu stane něco, co bude mít vážné následky pro celou zeměkouli. Srážka dvou letadel podle něj vyvolá konflikt, do něhož se zapojí Čína a Rusko a stane se „nejzávažnější událostí pro příští dva roky“. Válka nebude jednoduchá, ale nakonec dopadne tak, že nejlidnatější země souboj se svobodným světem prohraje a rozpadne se na více států.

Nyní věštec varuje před nebezpečím z vesmíru. Jasnovidec přezdívaný „nový Nostradamus“ tvrdí, že lidstvo může čelit hrozbě impaktu velkého asteroidu. Druhým dechem ovšem dodává, že to nemusí nutně znamenat konec světa. „Stačí se podívat na Měsíc a všechny ty krátery, stává se to. Žijeme ve vesmírném prostředí, možná přiletí další. Nedávno byl jeden na Sibiři a způsobil obrovskou explozi, když dopadl. To se stalo v roce 1908.“

„Myslím, že se něčeho dočkáme, že v budoucnu dojde k nějaké události s asteroidem. Některé světové události se dají změnit, záleží na tom, co děláme a na našich postojích, dokonce i takové věci, jako je asteroid, který se blíží k Zemi, se dají přesměrovat silou myšlenek“, uvedl.

Asteroid
Zdroj: Asteroid / Pixabay

Hrozí Zemi srážka s asteroidem?

Komentář na téma vesmírné srážky pronesl krátce poté, co nově objevený asteroid 2023 BU, který byl velký jako dvoupatrový autobus, těsně proletěl ve vzdálenosti pouhých 3 500 kilometrů nad Jižní Amerikou.

Není bez zajímavosti, že lidstvo v loňském roce poprvé vyzkoušelo planetární obranu DART. První test skončil obrovským úspěchem. NASA zasáhla sondou asteroid vzdálený 11 milionů kilometrů od Země a vychýlila ho z původní trajektorie.

Zdroj náhledové fotografie: TheDigitalArtist / Pixabay, zdroj: The Mirror

Total
0
Shares