Cestovatel v čase, budoucnost

Novodobý Nostradamus: Předpověděl smrt královny Alžběty, nyní varuje před třetí světovou válkou

  • Internetem koluje děsivá vize proroka
  • Tuto hrůzu podle něj letos prožijeme

Muž, který má údajně věštecké schopnosti podobné těm Nostradamovým, varuje před novou světovou válkou. Jeho dar vidět budoucnost byl už několikrát potvrzen. Craig Hamilton-Parker v minulosti například předpověděl smrt královny Alžběty i ruskou invazi na Ukrajinu. Co prorokuje lidstvu na nadcházející měsíce?


Nepřehlédněte: Může telefon nahradit profi fotoaparát? Nejlepší Xiaomi míří do Česka a nebude stát majlant, pomůže silná koruna


Novodobý Nostradamus?

Muž z Velké Británie, který předpověděl smrt královny i to, že někdo po novém panovníkovi Karlovi III. hodí vejce, přichází s tvrzením, že „podivná“ srážka letadel povede k velkému vojenskému střetu.

Jasnovidec přezdívaný „nový Nostradamus“ tvrdí, že na Tchaj-wanu se stane něco, co bude mít vážné následky pro celou zeměkouli.

V rozhovoru pro britská média vysvětlil, že se obává toho, že dojde k nešťastné „srážce“ dvou ponorek nebo letadel, což povede k velkému vojenskému konfliktu. Válka na Ukrajině bude podle něj ve srovnání se soupeřením velmocí na Tchaj-wanu vypadat jako „prkotina“.

Ponorka
Zdroj: 12019 / Pixabay

Válku s Čínou Západ vyhraje

Pravdou je, že napětí v asijském regionu by se v posledních měsících dalo krájet. Čína tvrdí, že Tchaj-wan je Čína, zatímco demokratický ostrov si není jistý tím, zda je samostatnou zemí, či částí ČLR.

Spojené státy se už dříve postavily na stranu Tchaj-wanu, což znamená, že jakýkoli konflikt mezi Čínou a ostrovním státem by se mohl vyhrotit do nevídaných rozměrů.

Novodobý Nostradamus závěrem dodává, že i když se v jeho předpovědi na stranu Číny postaví Rusko, nejlidnatější země souboj se svobodným světem nakonec prohraje a rozpadne se na více států.

Zdroj náhledové fotografie: TheDigitalArtist / Pixabay, zdroj: DailyStar

Total
0
Shares