Cestovatel v čase, budoucnost

Novodobý Nostradamus, který předpověděl válku na Ukrajině, varuje: V roce 2023 se stane přesně tohle!

  • Internetem koluje děsivá vize proroka
  • Tuto hrůzu podle něj letos prožijeme

Letošní rok nebude tak optimistický, jak by si mnozí přáli. Athos Salomé, nejslavnější věštec současnosti, prozradil, co nás čeká a není to veselé čtení. Nedůvěryhodné tlachy? Kdepak! Muž, jenž studoval parapsychologii na floridské univerzitě, se trefuje nebývale často. Před nedávnem třeba předpověděl ruskou invazi na Ukrajinu, smrt britské královny i to, že titul mistra světa ve fotbale získá Argentina.


Nepřehlédněte: Vědci objevili zakázanou planetu, která nemá existovat a zcela mění pohled na fungování vesmíru


Novodobý Nostradamus?

Athos Salomé, který je nazýván živoucím Nostradamem, zveřejnil nový seznam předpovědí. Brazilský prorok tvrdí, že vize ho zasáhly zčistajasna a jedna z nich ho varovala před hroznou událostí, která se má stát.

Mezi jeho proroctvími pro rok 2023 najdeme i možný příchod falešného Mesiáše. „Navzdory tomu, co si všichni myslí, Antikrist nepochází z Evropy a měl by se plně projevit mezi lety 2023 a 2026. Ačkoli svaté knihy považují Antikrista za bytost, neznamená to, že se zhmotní v jedné osobě. Ve skutečnosti je již připraven a pohybuje se,“ varuje věštec.

Cestovatel v čase, budoucnost
Zdroj: Placidplace / Pixabay

Starobylé viry a krach investorů

Salomé, který prý vidí do budoucnosti už více než dvacet let, dříve předpověděl smrt královny Alžběty II a dokonce i převzetí Twitteru americkým miliardářem Elonem Muskem.

Ve svém znepokojivém seznamu událostí, které se odehrají v průběhu letošního roku, dále zmiňuje zničující úder kryptoměnám a varuje před starobylými viry, které se znovu probudí k životu poté, co rozmrznou v Arktidě a na Sibiři.

Považovat Salomého za člověka, který hledá slávu a snaží se zviditelnit, by bylo hloupé. Otevřeně říká, že jeho proroctví mají sloužit k tomu, aby úřady mohly včas na přicházející nebezpečí reagovat. O pozornost nestojí.

Zdroj náhledové fotografie: TheDigitalArtist / Pixabay, zdroj: The Mirror

Total
0
Shares