Cestovatel v čase, budoucnost

Novodobý Nostradamus, který předpověděl válku na Ukrajině, varuje: To nejhorší přijde v roce 2023

 • Internetem koluje děsivá vize proroka
 • Tuto hrůzu podle něj prožijeme v roce 2023

Jmenuje se Athos Salomé a je nejslavnějším věštcem současnosti. „Jsem živoucí Nostradamus,“ říká o sobě s oblibou. Nedůvěryhodné tlachy? Pozor, Salomé, jenž studoval parapsychologii na floridské univerzitě, se trefuje nebývale často. Před nedávnem třeba předpověděl ruskou invazi na Ukrajinu, smrt britské královny i to, že titul mistra světa ve fotbale získá Argentina. 


Nepřehlédněte: 200 tajných kódů Netflix: Jak najít a sledovat ty nejlepší skryté filmy v roce 2023?


Novodobý Nostradamus?

Salomé nyní zveřejnil zcela nový seznam předpovědí. Ale šťastnou budoucnost v nich nehledejte. Brazilský jasnovidec tvrdí, že vize ho zasáhly zčistajasna a jedna z nich ho varovala před hroznou událostí, která se má stát.

Děsivé je, že mezi jeho proroctvími pro rok 2023 je i možný příchod falešného Mesiáše. „Navzdory tomu, co si všichni myslí, Antikrist nepochází z Evropy a měl by se plně projevit mezi lety 2023 a 2026. Ačkoli svaté knihy považují Antikrista za bytost, neznamená to, že se zhmotní v jedné osobě. Ve skutečnosti je již připraven a pohybuje se,“ varuje věštec. 

Cestovatel v čase, budoucnost
Zdroj: Placidplace / Pixabay

Starobylé viry a krach investorů

Má také špatnou zprávu pro investory: Tvrdí, že může dojít k chybě, kvůli které přijdou o velkou část svých peněz. „Jestli budou pokračovat, nebo ne, je otázkou štěstí a síly.“

V neposlední řadě varuje, že se lidstvo bude potýkat se starobylými viry, které se znovu probudí k životu poté, co rozmrznou v Arktidě a na Sibiři.

Athos sice ve svých vizích varuje svět před blížící se zkázou, ale otevřeně říká, že jeho proroctví mají sloužit k tomu, aby úřady mohly včas na přicházející nebezpečí reagovat.

Zdroj náhledové fotografie: TheDigitalArtist / Pixabay, zdroj: The Mirror

Total
0
Shares
8 komentářů
 1. Dobrý den, tak takhle dlouho jsem se ještě nezasmál, snůška blábolů a nesmyslů.

 2. Taky to může být nepřítel, který ho vede. Padlí andělé vědí mnohé věci a tváří se jako andělé světla. Taky bychom si mohli myslet že Pán prstenů je prorocký film…hmmm

  1. Ty událostii, které údajně správně předpověděl dříve, jsem věděla předem taky, takže jsem asi vědma. Daly se totiž předpokládat. Že rozmrzne permafrost, objeví se staré viry, o tom se píše již dlouho, takže je to jen samozvaný jasnovidec.

 3. Svět se opravdu mění v čele s Evropou. Začalo to vlastně Covidem, pokračuje nemocemi, které lidstvo velmi oslabuje. Nikdo nevěřil USA, že nemáme spoléhat na to, že Rusko je mírumilovný stát a varoval, že Krym je začátek. Už v té době měl svět zasáhnout a ne benevolentně nechat Rusy v přesvědčení, že jsou v právu…….viz. rok 1945, 1956, 1968….
  Takže bychom měli být opatrní a hned nezatracovat vize.
  Říkalo se nechte draka spát až se probudí pocítí to celý svět (ekonomika Číny….), a že antikrist přijde z východu, myslím, že je už tady a není sám.
  Nejsem vědma a pod, ale za zamyšlení to stojí…….Verné si taky jen pohrával, Čapek – robot,….. prostě jsou mezi námi takoví “vizionáři”.

  1. Blábolíte antikrist přichází ze západu,přesněji z USA.Jejich agresivní sobecká politika ,dohnala svět na pokraj 3sv.války.Nebýt jejich politiky ,nebyla by válka na Ukrajině,

 4. Nenávidím válku-jako každý normální člověk…ale nemusím být věštec-když průběžně sleduji dění ve světě-tak se dalo očekávat-že se něco chystá..Když v posledních asi 15-cti letech se na souši i na moři staví raketové základny podél ruských hranic a staví je USA a NATO-tak se začal ozývat Putin. Ustavila se v Minsku dohoda ohledně toho-že se nepřekročí jisté dohody o hranicích a dalších záležitostí mezi Ruskem a západními zeměmi. Na Ukrajině začal vojenský puč-svrhli prezidenta a vítězem se prohlásil po Majdanu pan Zelenský.Poté začalo pronásledování rusky mluvících občanů Ukrajiny-a Putin varoval-ukazoval na některá zvěrstva která se na východě Ukrajiny dějí -oslavování Bandery a jeho následovníků.a nedalo se se Zelenským a Putinem dohodnout. Takže téměř před rokem vtrhli Rusové na východ Ukrajiny na pomoc ve východní části Ukrajiny převážně ruskému obyvatelstvu…A tady došlo k tomu-v čem se pokračuje i dnes-za obrovského přispění Západu-USA-i nás-posílají se na Ukrajinu strašné zbraně a mrtví se počítají na desítky tisíc z obou stran….Tohle se nedalo předpokládat ani věštci-a “doba vymknutá z kloubů zešílela”…Pokud nějaký novodobý věštec předpovídá nejhorší velkou věc v roce 2023-pak to může znamenat už jen to-kdo bude mít větší smysl pro život na zeměkouli-komu sláva stojí za to-aby první stiskl pomyslné tlačítko od spuštění jaderné války…která nemůže mít vítěze !

Comments are closed.