Vodafone a 5G pokrytí

Nová předplacenka Vodafone nabízí 30 GB dat za 167 korun měsíčně

  • Vodafone v lednu přináší tři nové limitované edice předplacenek
  • Mimo jiné lze získat 30 GB dat za 167 korun měsíčně

V e-shopu Vodafonu si zákazníci od ledna mohou zakoupit tři nové edice předplacených karet. První dvě novinky přináší Datová karta 30 GB, kterou si lze objednat ve verzi na tři měsíce a na šest měsíců. Kratší varianta za jednorázovou cenu 599 korun nabízí 30 GB dat měsíčně po dobu tří měsíců.


Něpřehlédněte: Vodafone zjednodušuje pořízení eSIM, nové podoby se dočkají i klasické SIM karty


Nové předplacenky zvládnou i domácí výuku

Ještě výhodnější půlroční verze za jednorázovou cenu 999 korun pak přináší 30 GB dat měsíčně po dobu šesti měsíců, to je v přepočtu 167 korun za 30 GB dat každý měsíc. U obou variant jde o limitovanou exkluzivní nabídku, do prodeje se dostanou pouhé tisíce SIM karet.

Rychlost stahování dat je přitom neomezená, zákazníci si tak mohou vyzkoušet i rychlou 5G síť. Objem 30 GB dat měsíčně je dostatečný třeba pro online výuku nebo práci z domova. SIM je však možné využít i pro volání nebo SMS, řídí se ceníkem Karty pro partu.

Vodafone, ilustrační foto
Vodafone, ilustrační foto. Zdroj: FONETECH.CZ

Vodafone myslí i na mladou generaci

A nejen v e-shopu Vodafonu, ale také na vybraných prodejních místech si zákazníci od ledna mohou zakoupit třetí novinku: speciální edici Předplacené karty 30 s názvem Sdílej. Ta přináší téměř neomezený datový tarif pro sociální sítě a chat, protože zahrnuje Vodafone Passy, konkrétně jde o Social Pass a Chat Pass na půl roku zdarma.

Cena karty je 200 korun, obsahuje také počáteční kredit 50 korun a k tomu na první měsíc neomezené volání v síti Vodafonu a 1 GB dat (z nichž 500 MB je k vyzvednutí v aplikaci Můj Vodafone).

Pro udržení benefitu, tedy Passů zdarma, je nutné mít stále aktivní datový balíček. Na kartě Sdílej už je předem aktivovaný balíček „Volání v síti neomezeně + 500 MB“ za 139 korun měsíčně, který má zákazník v ceně na první měsíc. Proto stačí jediné: pohlídat si dostatečný kredit, aby se balíček automaticky obnovoval.

Zdroj náhledové fotografie: Vodafone

Total
1
Shares