Nová mobilní aplikace IKEA

Nová mobilní aplikace IKEA zjednodušuje nakupování

  • Nová aplikace IKEA usnadňuje vyhledávání a nakupování na mobilech a tabletech
  • Zákazníkům pomůže i při návštěvě obchodního domu

Ke stažení je nová mobilní aplikace řetězce IKEA, která umožňuje snadno vyhledávat a nakupovat výrobky tohoto švédského prodejce na chytrých telefonech a tabletech. Stáhnout si ji můžete zdarma v App Store a Google Play.


Nepřehlédněte: Bezdrátová nabíječka IKEA Sjömärke je fakt pecka! To musíte vidět


IKEA v novém poradí a doporučí

Nová aplikace, která nahradila stávající IKEA Store, přináší užitečná doporučení, hodnocení a recenze výrobků a především také snadnější vyhledávání a prohlížení. Obsahuje i přehled aktuálních nabídek i speciální slevy pro členy IKEA Family.

Aplikace zákazníkům pomůže i při návštěvě obchodního domu. Pomocí čtečky čárových kódů si můžete najít detailní informace o daném výrobků, např. o materiálech nebo rozměrech. V aplikaci lze také vytvářet nákupní seznam a najdete v ní i doporučení ke konkrétnímu výrobku a tipy, jak ho co nejlépe v domácnosti využít.

Většina lidí nakupuje online

„Prostřednictvím nové aplikace IKEA rozšiřujeme možnosti, jak můžeme být v kontaktu se zákazníky v Česku. Z našich interních průzkumů víme, že více než 80 procent nákupů, které u nás zákazníci uskuteční, začíná právě v online prostředí. Proto do online nástrojů neustále investujeme. Nová aplikace umožní zákazníkům dokončit nákup přímo z jejich mobilního zařízení – kdykoliv a kdekoliv. Postupně budeme přidávat další funkce, jako je např. vyhledávání výrobků podle fotek nebo funkci Scan & Go, kterou budou moci zákazníci využívat v našich obchodních domech,“ řekl Pavel Jirát, Country Digital Manager IKEA Česká republika, Maďarsko a Slovensko.

Stahujte

Novou aplikaci IKEA využívá po celém světě už více 26 milionů lidí. Pro operační systém iOS si ji můžete stáhnou tady, pro Android je dostupná zde.

Total
0
Shares