Bezdrátová nabíječka IKEA Sjömärke

Bezdrátová nabíječka IKEA Sjömärke je fakt pecka! To musíte vidět

  • IKEA není na poli drobné elektroniky žádný nazdárek
  • Švédská nábytkářská firma ale tentokrát válí
  • Bezdrátová nabíječka Sjömärke je opravdu pecka

IKEA za poslední léta představila několik typů dobíjecích stanic. Některé se povedly, jiné méně, ale značce se nedá upřít evidentní snaha provázat vlastní sortiment s nositelnou elektronikou. Po nejrůznějších experimentech v efektních LED lampách, stolcích apod. nyní uvedla mimořádně zajímavou novinku.

Sjömärke: nabíječka, jakou svět neviděl

Bezdrátová nabíječka Sjömärke je unikátní v tom, že ji lepíte nebo šroubujete pod desku stolu. Stačí vám k tomu dva kousky lepící pásky nebo čtyři šroubky, pokud ji chcete uchytit napevno (obě varianty jsou v balení). Zprovoznit ji zabere doslova pár vteřin.

Nějaký háček? Určitě. Výrobce bezproblémovou funkčnost podmiňuje následovně: a) zařízení musí být nainstalována na materiálu, který propouští magnetické dobíjení (dřevo, plast), b) tloušťka se nesmí přesáhnout rozmezí 8 až 22,2 milimetrů, takže ani méně, ani více!


Nepřehlédněte: Xiaomi 11T a 11T Pro: česká premiéra a naše první dojmy!


Výkon, příslušenství? Sjömärke nabíjí maximálně 5 Watty, takže pokud jste blázni do rychlodobíjení, tak zřejmě není pro vás. V krabičce je i téměř dvoumetrový USB kabel, adaptér si musíte obstarat sami.

Česká cena a dostupnost

Novinka jde v ČR do prodeje 1. října s cenovkou 999 Kč.

Total
0
Shares