Nothing phone (1)

Nothing Phone (1) může být prodejní hit. Na internet unikly specifikace i výbava

  • Carl Pei kdysi vedl OnePlus
  • Nyní má vlastní značku Nothing
  • Ta v létě uvede svůj první telefon

Když Carl Pei odcházel z OnePlus, bylo veřejným tajemstvím, že hlavním důvodem je koncernová výroba, na kterou musela v minulosti populární značka chtě nechtě najet.

Když jste totiž součástí obřího molochu, tak je takový  krok nejspíš logický. Bohužel se v posledních měsících ukazuje, že OnePlus je bez těchto klíčových lidí stěží poloviční.

Nothing Phone (1)

To však Peie nemusí trápit. Založil vlastní značku, představil první povedené bezdrátové pecky a v plánu je taky Nothing Phone (1), na který se už netrpělivě těšíme. A protože se ve světě internetu nic neutají, k dispozici jsou i specifikace i výbava.


Nepřehlédněte: Další oběti internetového bankovnictví! Dvojici na Zlínsku podvodníci okradli o stovky tisíc


Web Xiaomiui informuje, že by mělo jít veskrze o kompaktní zařízení s 90Hz AMOLED displejem, Full HD+ rozlišením a úhlopříčkou 6,43 palce. Pod kapotou bude tikat osmijádrový Snapdragon 778G spolu s 8 GB RAM a 128 GB paměti.

Nothing Phone (1) dále nabídne rychlé 67W nabíjení, baterii s kapacitou 4 500 mAh, Android 12 s nadstavbou NothingOS a dvojici zadních fotoaparátů s optickou stabilizací obrazu. Kolik bude stát? Zatím netušíme, ale šušká se, že Carl Pei nasadí velmi agresivní cenu.

Zdroj náhledové fotografie: tisková zpráva OnePlus (ilustrační)

Total
0
Shares
1 komentář
  1. Takže to bude jen další malá kapka v obrovské záplavě androidich telefonů střední třídy. Proč by to tedy měl být prodejní hit. V čem se bude tak lišit od ostatních telefonů s Androidem? Vůbec v ničem. Maximálně začne na agresivně nízké ceně a bude pak horko těžko hledat peníze na další vývoj.

Comments are closed.