Netflix

Chcete Netflix vychytávky dříve než ostatní? Máme pro vás jednoduchý návod

  • Netflix patří k populárním službám
  • Streamovací gigant nabízí funkce s předstihem
  • Stačí se zapojit do Beta programu a je to

Netflix stabilně patří mezi nejpopulárnější streamovací služby planety. Jeho videotéka je rozmanitá a v posledních letech americký gigant čím dál tím víc sází zejména na vlastní obsah. Dlužno dodat, že místy se mu to i vyplácí, protože má pod palcem několik celosvětových hitů; ať už jde o seriály, filmy nebo dokumentární tvorbu.

Netflix Beta Testing

Pokud se navíc počítáte mezi ty aktivnější a chcete některé z chystaných novinek dříve než ostatní, stačí k tomu několik jednoduchých kroků (děkujeme za tip webu vosveteIT):

  1. Přihlaste se do svého účtu v rámci webového rozhraní
  2. Klikněte na Účet
  3. Otevřete si Nastavení
  4. Zatrhněte Účast na testování
  5. Potvrďte a nyní zaregistrování v Beta programu

Nepřehlédněte: Microsoft zatnul tipec ruským hackerům, kteří kyberneticky útočili na Ukrajinu. V Kremlu radost mít nebudou


Netflix Beta Program
Zdroj: FONETECH.CZ

Přihlášení má ale svá úskalí. Ano, budete mít veškeré experimentální funkce o dost dříve než drtivá většina uživatelů, dávno předtím, než Netflix jejich zavedení oficiálně oznámí. Ale! Také vás bude služba monitorovat a sledovat vaši interakci, spokojenost apod. Nicméně, pakliže vám to nedá a chcete si to vyzkoušet a posléze zjistíte, že vám to nevyhovuje, stačí jediné.

Tak, jak jste Účast na testování aktivovali, stejným způsobem ji zrušíte. Kliknete na posuvník a jste venku. Ihned poté se vrátíte ke standardní verzi.

Zdroj náhledové fotografie: freestocks, Unsplash (ilustrační)

Total
1
Shares