Vodafone, ilustrační

Neomezená data za výhodnější cenu? Vodafone vylepšil nabídku pro lidi s handicapem

  • Vodafone vylepšil nabídku pro lidi se zdravotním postižením
  • Tarif Neomezený Super přináší neomezená data za výhodnější cenu.

Vodafone zařadil do nabídky pro osoby se zdravotním znevýhodněním tarif Neomezený Super, který si mohou pořídit za 599 korun měsíčně, tedy s dvousetkorunovou slevou oproti stejnému tarifu v běžné nabídce. Za tyto peníze získají neomezené volání, SMS i objem dat s rychlostí připojení 10 Mb/s, která umožňuje sledování filmů i videohovory ve vysoké kvalitě.


Nepřehlédněte: Vodafone nabízí neomezená data za bezkonkurenční cenu 499 korun


„Pro lidi se specifickými potřebami jsou často právě mobilní data prostředkem, jak své zdravotní postižení kompenzovat a žít kvalitnější život. Věříme, že právě naše zvýhodněná nabídka pomůže tomu, aby byly výhody digitalizace dostupné všem lidem bez rozdílu,“ říká Zuzana Holá, ředitelka komunikace a udržitelnosti Vodafonu.

Vodafone
Vodafone, ilustrační | foto: Vodafone

Vodafone vylepšil nabídku

Vodafone kromě neomezeného tarifu nabízí osobám se zdravotním znevýhodněním i další alternativy. Za 550 Kč měsíčně lze pořídit neomezené volání i SMS, 1000 minut do zahraničí, roaming v EU a 40 GB dat. Dostupný je i základní tarif za 299 Kč měsíčně s neomezenými SMS, 250 minutami volání a Chat Passem, díky kterému se zákazníkům nepočítají data při chatování například v aplikaci WhatsApp nebo Messenger.

Speciální nabídka je určena držitelům průkazu ZTP a ZTP/P, využít ji mohou také osoby závislé na pomoci ve II., III. a IV. stupni. Více informací najdete na webové stránce Vodafonu.

Total
11
Shares