Smartmi Smart Toilet

Nejšílenější Xiaomi produkt? Chytré záchodové sedátko s podporou AI a Wi-Fi

  • Xiaomi má vyhřívané WC prkénko
  • Pozná, kdo na něm sedí, má Wi-Fi a stojí 4 301 Kč

Xiaomi to nejsou jenom smartphony. „Čínský Apple“ toho nabízí mnohem víc. Namátkou 4K televize, routery, zubní kartáčky či chytré žárovky. Nyní tato pomyslná IKEA východu představila své nové inteligentní záchodové prkénko, které má v sobě zabudované prvky umělé inteligence (AI).


Psali jsme: Xiaomi Mi 11 Lite je k neroznání od špičkového Mi 11


Hygiena především

Smartmi Smart Toilet je chytré záchodové prkénko prošpikované moderními technologiemi, které má nabízet skvělý pocit pohodlí. Vadit by vám tedy nemělo ani delší vysedávání, ale pokud byste přece jenom na prkénku seděli déle než třicet minut, samo vás na to upozorní. To se oceníte případě, kdy se na WC do nečeho poutavého začtete nebo prostě usnete.

Smartmi Smart Toilet
Smartmi Smart Toilet | foto: Xiaomi

Ovládání na dosah ruky, samo vás umyje

Na ovládacím panelu můžete provádět různé operace, jako např. měnit teplotu samotného prkénka, nebo sprchy intimních partií (podporována je funkce bidet). Smart Toilet využívá UV ochranu vody, riziko infekcí by tak mělo být sníženo na minimum. Díky zabudovaným senzorům se také rychle naučí, kdo na něm zrovna sedí a tomu přízpůsobí své nastavení, tedy optimální teplotu a tlak vody i teplotu prkénka.

Smartmi Smart Toilet je ve slevě

Chytré prkénko je široké 470 mm, dlouhé 518 mm a tlusté 140 mm. Pro jeho instalaci budete potřebovat přívod vody pro bidět a samozřejmě také elektrickou zásuvku a Wi-Fi připojení. Xiaomi Smartmi Smart Toilet nyní zakoupíte za sníženou cenu 4 301 korun. Na obrázku níže můžete spatřit kompatibilní toalety.

Smartmi Smart Toilet
Smartmi Smart Toilet | foto: Xiaomi
Total
3
Shares