Mi 11 Lite

Xiaomi Mi 11 Lite na prvních živých fotografiích. Je to miláček

  • Mobil Mi 11 Lite pomalu klepe na dvěře
  • Nabídnout by měl Full HD displej s průstřelem pro selfie kamerku
  • Podívejte se na první živé snímky

Po dvou týdnech, kdy byl relativní klid, pro vás máme pořádnou petelici – živé snímky Mi 11 Lite, což je telefon, který by se klidně mohl stát bestsellerem. Má pro to všechny předpoklady. Začneme designem, který vypadá parádně. Ostatně je stejný jako u špičkového Mi 11.

Ostudu si telefon neutrhne ani výbavou. Procesorem by neměl být Snapdragon 888, ale stále dostatečně výkonný Snapdragon 775 s podporou 5G.  Baterie má být článku 4 150 mAh a hlavní foťák na zadní straně 64Mpx, přičemž ho doplní teleobjektiv s 5× optickým přiblížením a 8× ultraširokoúhlý snímač. Obrázek s výpisem specifikací, o který se s námi podělil jeden čínský šťastlivec, dále prozrazuje Android 11, nadstavbu MIUI 12 a 6 GB operační pěměti.

Stále nebylo potvrzeno, kdy se Xiaomi Mi 11 Lite objeví v prodeji, nebo se uskuteční jeho oficiální premiéra. Doufejme, že se tak stane co nejdříve. Těšíme se.

Původní článek z 15.2 (13:14)

Společnost Xiaomi na konci loňského roku představilo špičkový Mi 11. Jednalo se o první telefon s čipovou sadou Snapdragon 888. Posléze se objevily informace, že výrobce pracuje také na vylepšených verzích s přídomky Pro a Ultra. Poté se přidaly spekulace i o odlehčené variantě Mi 11 Lite.


Psali jsme: Xiaomi Mi 11 má českou cenu. Je levnější, než se čekalo


Zezadu jako bratříček Mi 11

Nejnovější únik fotografie z weibo.cn, naznačuje, že zadní strana Mi Lite bude snadno zaměnitelná s plnokrevným top modelem Mi 11. Naopak zepředu oba telefony od sebe rozeznáte snadno – Mi 11 má po stranách displej zakřivený, Mi 11 Lite nabídne standardní plochý displej. Půjde nicméně o kvalitní IPS panel s Full HD+ rozlišením a 120Hz obnovovací frekvencí.

Pořádný fotoaparát se zoomem

Už dříve se objevily informace, že motorem telefonu bude prozatím nepředstavený Snapdragon 755. V displeji bude drobný průstřel, zatímco na zadní straně kromě 64megapixelového hlavního fotoaparátu bude i teleobjektiv s 5× optickým přiblížením a 8× ultraširokoúhlý snímač.

Závěrem dodejme, že představení Xiaomi Mi 11 Lite by mělo proběhnout nejdříve v březnu

Total
6
Shares