Xiaomi Redmi Note 12

Nejprodávanější Xiaomi koupíte v Česku extrémně levně, stojí teď jen 3 391 Kč

Xiaomi telefony jsou v těchto dnech za absolutně nejnižší ceny. Pouze do pondělí 19. února totiž můžete u Mobil Pohotovosti využít speciální slevový kód „xiaomiunor“ a zkombinovat ho s výkupním bonusem. Díky tomu například Redmi Note 12 Pro vychází na pouhých 4 941 Kč, což je absolutně nejnižší cena, za kterou se kdy prodával.


Nepřehlédněte: Samsung v Česku drtí ceny telefonů, skvělý Galaxy S23 koupíte za jednu z nejlepší cen


Nejprodávanější Xiaomi za nejnižší ceny

Redmi Note 12 Pro patří k nejprodávanějším Xiaomi smartphonům. Za cenu 4 941 Kč (běžně 6 990 Kč) jde o skutečně lákavou koupi, protože získáte telefon s 50Mpx foťákem s optickou stabilizací, 120Hz AMOLED displejem, velkou 5000mAh baterií s rychlým 67W nabíjením a v neposlední řadě také s podporou rychlejších 5G sítí a voděodolností. A kromě toho k němu získáte záruku na 3 roky zcela zdarma.

Xiaomi Redmi Note 12
Zdroj: Xiaomi

Zajímavým kouskem je také o něco levnější Redmi Note 12. Ten díky kódu „xiaomiunor“ pořídíte jen za 3 391 Kč (běžně 3 990 Kč), což je opět nejnižší cena na trhu.

Pokud ale sáhnete po šedé variantě telefonu, získáte u Mobil Pohotovosti speciálně ještě bezdrátová sluchátka v hodnotě 790 Kč zcela zdarma a opět i prodlouženou 3letou záruku.

Slevový kód „xiaomiunor“ platí i na další vybrané smartphony od Xiaomi, například na Redmi 12, 12C a také na vůbec nejlevnější Xiaomi telefon na trhu – Redmi A2 – který vás vyjde na pouhých patnáct stovek.

Kompletní seznam všech Xiaomi telefonů, na které můžete slevový kód využít, najdete na odkazu níže.

Zdroj náhledové fotografie: MP.CZ

Total
0
Shares