Nejlepší mobil od Samsungu spadne několikrát na tvrdou zem

Nejlepší telefon od Samsungu spadne několikrát na tvrdou zem. Radši se nekoukejte

  • Samsung Galaxy S22 absolvoval nemilosrdný drop test
  • Podívejte se, co se stane, když spadne na tvrdou zem

Sledovat různé crash a drop testy je nesmírně fascinující. A i když všichni víme, že vědomě ničit drahé smartphony není správné, je pro mnoho z nás velmi těžké nedokoukat tato videa až do úplného konce.


Nepřehlédněte: Pomozte s dobrou věcí hackerům z Anonymous. Stačí mobilní aplikace WhatsApp


Galaxy S22 spadne několikrát na beton

V dnešní době jedna z nejhorších nočních můr, která se nám může stát, je pohled na telefon za desetitisíce zdobící betonový chodník. Ku spokojenosti všech fanoušků společnosti Samsung a hlavně pro klid v duši, se server PBKreviews rozhodl otestovat špičkový Galaxy S22. Redaktoři smartphone nepřejeli dodávkou a ani ho nevařili ve vodě, zato ho nechali několikrát spadnout na tvrdou zem.

Test měl simulovat, k jak velkému poškození dojde, pokud telefon spadne na zem z úrovně pasu, když jej zrovna vyndáváme z kapsy. Už při prvním pádu bohužel došlo k poškození displeje, ačkoli přední stranu mobilu kryje odolné sklo Gorilla Glass Victus+ a obrazovka je plochá, nikoli zaoblená.

Samsung zaslouží pochvalu

Druhý pád směřovaný na zadní část už kupodivu nezapříčinil žádné vážnější následky. Galaxy S22 schytal nějaké škrábance na boku, ale zadní část, která je taktéž vyrobena ze skla (Glass Victus+), se výrazněji nepoškodila.

Následoval pád na spodní hranu smartphonu. Opět si můžeme všimnou hlubších vrypů, ale poškození displeje se nijak nezhoršilo a obrazovka zůstala stále funkční. To samé se opakovalo i při simulaci pádu na bok. A žádného extra velkého poškození jsme se nedočkali ani u posledního testu, kdy telefon na zem dopadl z úrovně ucha, jako kdyby nám nešťastně vyklouzl z ruky během telefonování.

I když si o tomto druhu testů myslíme své, a tedy to, že jsou naprosto zbytečné a nic nevypovídající, musíme Samsung za dílenské zpracování svého nejnovějšího top modelu pochválit. Obecně samozřejmě nadále platí, že kdo nechce schytat pavouka, měl by na displej svého smartphonu nalepit ochranné sklo a pokud možno mobil obléci i do nějakého ochranného krytu.

Zdroj náhledové fotografie: Ashkan Forouzani / Unsplash

Total
0
Shares