HONOR

Nejlepší HONOR všech dob míří do Čech. Evropská premiéra příští týden

 • Čínský podnik chystá veledůležitý event
 • HONOR v Evropě představí nejnovější top model
 • Má nejlepší fotoaparát podle DXOMARK

Aktualizováno 8. 5. 2022, v 19:22

Informace ohledně DXOMARK je mylná, tímto se omlouvám. Jde o variantu HONOR Magic 4 Ultimate, která se umístila na prvním místě, nikoliv HONOR Magic 4 Pro, jak je v textu chybně uvedeno. Přesto i Pro varianta vypadá z pohledu fotoaparátů více než slibně (má stejný hlavní i periskopický senzor). Děkuji čtenářům @Tomáš a @Radim za bryskní upozornění.


Původní článek ze 6. 5. 2022

Nejnovější vlajková řada HONOR Magic4 je po čertech povedená, což jsme ostatně avizovaly na konci února z Barcelony u příležitosti konání mezinárodního technologického veletrhu.

Jak HONOR Magic 4, tak Magic 4 Pro sází na moderní design, špičkový displej, vynikající výbavu a špičkový fotoaparát. V případě vybavenější varianty se bavíme o vůbec nejlepší kameře, která se momentálně nachází v mobilním telefonu.


Nepřehlédněte: Kontakt s mimozemšťany je blízko. Teleskop Jamese Webba fotí tak ostře, že to šokovalo vědce


Velmi povedený HONOR

Nedávno si jej vzal do parády populární DXOMARK a slavná laboratoř na něj pěla ódy. Novinka však levná nebude. V základu vyjde na nějakých 27 tisíc korun.

Každopádně, zbylé parametry jsou vážně skvělé, a to platí pro zejména pro výkon díky vlajkovému procesoru Snapdragon 8 Gen 1 nebo až 100W drátovému i 100W bezdrátovému nabíjení. Podrobnosti naleznete v tomto samostatném článku.

Jestliže jsme v otázce evropské, potažmo české premiéry doposud tápali, nyní je to jasné jako facka. Značka před pár hodinami na internetu vyvěsila online pozvánku na slavnostní galapředstavení, které proběhne už za týden 12. května.

Zdroj náhledové fotografie: tisková zpráva HONOR (ilustrační)

Total
22
Shares
11 komentářů
 1. Co píšete za lži? Mobil testovaný v DXOmarku je Ultimate a ten zatím do Evropy vůbec nemíří a má stát okolo 40k.. Obyčejný Magic ani Pro nemá s kvalitou fotoaparátu verze Ultimate nic společného,,stáčí se podívat na zahraniční recenze..

  1. A přitom by stačilo napsat: opravte si to, nejde o Pro, ale Ultimate v rámci měření DXOMARK. Moje chyba, přehlédl jsem to. Ale není potřeba na mě “vlítnout” tak zhurta. Pokud mé články sledujete, tak víte, že lhát nepotřebuji. K fotoaparátu: hlavní snímač i periskop jsou u obou telefonů stejné, na zahraniční recenze se podívám, ale papírově to vypadá dobře. Pokud budeme mít telefon v redakci, názor si udělám raději sám. A omlouvám se. Příště si to lépe pohlídám. Pěkný den 👍

   1. Dobrá odpověď 👍 Jen mi není jasné, proč jste si to stále ještě neopravil.

    1. Hlava mapa 😀 Jen mi to vypadlo. Edit provedený, ještě jednou díky moc a pěkný večer 👍

  1. Zase potrefená nacionalistická kachna… Tyhle problémy bych fakt chtěl mít. 😋

 2. Někde nižší verze musí ušetřit a podle pár zahraničních recenzi to bude i při spravování snímků. Ultimate možná bude jednička a Pro třeba pětka. I tak špička.

  1. Díky moc René. Tento nadhled i názor si cením 👍

Comments are closed.