OnePlus 10T

Nejen Xiaomi! Rebrandovat telefony začne také OnePlus

  • OnePlus chystá novinku
  • Značka se inspiruje Xiaomi
  • Mobil si vypůjčí od Realme

Xiaomi patří mezi nejsilnější globální hráče na trhu. Telefony dělá po čertech skvělé, ale někdy je jich tolik, že je kolikrát zhola nemožné se v nich vyznat. Plus fakt, že se čínský výrobce nezdráhá vzít jeden mobil a pak ho pod podznačkami POCO nebo Redmi vypustit do světa znovu.

Jistě, pár drobných změn (většinou uvnitř) se najde, ale když si vezmete takový vizuál, tak tam není co řešit. Smartphony se podobají jako vejce vejci. A proslýchá se, že podobnou cestou již brzy půjde i OnePlus.

OnePlus 10R

Neméně slavný čínský konkurent totiž – jak se zdá – naplno využije koncernový potenciál (patří pod BBK Electronics spolu s Vivo, Oppo nebo Realme). Připravuje totiž nový kousek. Ten nabídne skvělý 120Hz displej s úhlopříčkou 6,7 palce s Full HD+ rozlišením spolu s perfektní odezvou na dotyk.


Nepřehlédněte: Windows kosí zákeřný malware. Hloupost uživatelů nezná mezí


Realme GT Neo3
Zdroj: Realme

Alias Realme GT Neo3

A samo sebou nesmí chybět ani pořádné nabíjení. Novinka totiž bude dobíjet rychlostí 150 wattů, takže se v tomto směru zařadí mezi smetánku vyvolených. Má to ale menší háček. Nejspíš půjde o překabátěné Realme GT Neo3.

Jak informuje Android Police, čím dál více se spekuluje, že skutečně půjde o rebrand. V tuto chvíli je nejasné, zdali včetně designu nebo jestli Oppo vnitřnosti nenapasuje do těla OnePlus 10 nebo 10 Pro.

Zdroj náhledové fotografie: tisková zpráva OnePlus (ilustrační)

Total
0
Shares