Xiaomi 13

Na vlajkovkách Xiaomi 13 a 13 Pro brutálně ušetříte a získáte tříletou záruku

Aktuální vlajkovky čínského giganta Xiaomi 13 a Xiaomi 13 Pro už nějaký ten pátek po právu patří mezi nejprodávanější smartphony českého trhu. A není divu. Svou nadupanou výbavou a luxusním designem přesvědčily už kdejakého technického fajnšmekra.

Pokud po Xiaomi 13/13 Pro pokukujete i vy, vězte, že vás nyní přesvědčí i svou cenovkou. Jedině u Mobil Pohotovosti totiž získáte až 4tisícový bonus, tříletou záruku zcela zdarma a v případě využití splátek tu nejnižší možnou měsíční splátku. Díky tomuto zvýhodnění se dostanete na absolutně nejnižší cenu na českém trhu.


Nepřehlédněte: iPhone 15 Pro Max nabere zpoždění. V obchodech bude možná až v říjnu, tvrdí insider


Snapdragon 8 druhé generace a foťák od Leicy

Xiaomi 13 a 13 Pro jsou jednoduše vlajkovky par excellence. S jedním z nejlepších telefonů tohoto roku Xiaomi 13 Pro se rozhodně nudit nebudete. Pod jeho kapotou totiž najdete pouze vrcholnou výbavu – čipset Snapdragon 8 Gen2, 12 GB RAM, ultrarychlé 120W nabíjení, 50W bezdrátové nabíjení a odolnost IP68. Třešničkou na dortu je však krásný 120Hz AMOLED displej a především trojitý fotoaparát s optikou od špičkové Leicy.

Xiaomi 13
Zdroj: Xiaomi

Vlajkovky Xiaomi se slevou až 4 tisíce

Špičkové parametry obou telefonů však rozhodně nejsou jediným lákadlem. Ať už sáhnete po Xiaomi 13 Pro nebo po jeho cenově dostupnějším sourozenci Xiaomi 13, na obou modelech teď výrazně ušetříte. Stačí u Mobil Pohotovosti vyměnit svůj starý telefon právě za nové Xiaomi a sleva ve formě bonusu je vaše. Díky tomu vás nový Xiaomi 13 vyjde už na 15 989 Kč (běžně 18 989 Kč) a Xiaomi 13 Pro na 22 989 Kč (běžně 26 989 Kč). 

Pokud se vám nechce platit celá částka najednou, můžete využít možnosti nejnižší měsíční splátky, která u Xiaomi 13 Pro činí pouze 686 Kč měsíčně. Opět a jedině u Mobil Pohotovosti k novému Xiaomi získáte i tříletou záruku v hodnotě několika tisíc zcela zdarma. Veškeré podrobné informace se dozvíte na této stránce.

Xiaomi 13
Zdroj: Xiaomi
Total
0
Shares