Samsung Galaxy Watch5

Na veřejnost prosákly ceny Galaxy Watch5 a 5 Pro. Kolik si letos připlatíme?

  • Samsung  představí nové hodinky
  • Galaxy Watch5 (Pro) nabídnou větší výdrž
  • A změny doznají nejen použité materiály

Samsung je v podstatě už jen malý kousek před oficiální premiérou nové generace chytrých hodinek Galaxy Watch5. Výrobce slibuje více provázaných funkcí, lepší výdrž, leč stejný loňský design.

A jen tak mimochodem: pokud jste doufali, že se objeví i verze s lunetou, tak neobjeví. Oboje hodinky (bude i varianta Pro) budou de facto stejné, jen zpracování jiné.


Nepřehlédněte: Čína připravuje vlastní vesmírný superteleskop, který bude lepší než ten od NASA. Chce v hlubokém vesmíru najít novou Zemi


Samsung Galaxy Watch4
ilustrační, zdroj: FONETECH.CZ

Ceník Galaxy Watch5

Zatímco klasické Galaxy Watch5 budou do puntíku kopírovat Galaxy Watch4, Pro mutace by měla mít šasi z titanu a nemělo by chybět ani odolné safírové sklíčko. Stinnou stránkou tohoto „zlepšováku“ by však údajně měla být vyšší pořizovací cena.

No, a když už jsme u ceny, má pro vás v této souvislosti velmi zajímavou informaci. Spolehlivý @rquandt a.k.a. Roland Quand na Twitter pověsil ceny všech modelů.

 

Pokud tipér nekecá, měly by smarwatch v provedení 40 mm stát stejně jako v loňském roce, tedy 6 999 Kč včetně DPH. Na opačné straně se pak nachází Galaxy Watch5 Pro, které v LTE verzi vyjdou na dvakrát tolik.

Oficiální představení se uskuteční už 10. srpna spolu se skládacími telefony Galaxy Z Fold4 a Galaxy Z Flip4 v rámci eventu Galaxy Unpacked.

Zdroj náhledové fotografie: FONETECH.CZ (ilustrační)

Total
0
Shares