Cestovatel v čase, budoucnost

Muž tvrdí, že přichází z roku 6491. Test na detektoru lži přinesl šokující výsledek!

  • Muž říká, že k nám přicestoval z budoucnosti
  • Podle testu na detektoru lži mluví pravdu

Samozvaných cestovatelů časem je mnoho, zejména při pohledu do minulosti. Věřit se jim příliš nedá. Výjimkou je muž, který tvrdí, že se narodil v roce 6491. Návštěvník z budoucnosti podstoupil testy na detektoru lži, z kterých vyšel neuvěřitelný výsledek – na všechny otázky odpověděl pravdivě!


Nepřehlédněte: Konec internetového pirátství v Čechách: On fakt dnes ještě někdo stahuje filmy a seriály?


Cestovatel z roku 6491

Muž jménem James Oliver říká, že do naší současnosti přicestoval z daleké budoucnosti, konkrétně z roku 6491. Protože ho mnozí pokládali za lháře, podstoupil test na detektoru lži a podle výsledků mluví pravdu. A jak všichni víme, tak polygraf říká pravdu pokaždé. I v případech, kdy je tomu poměrně těžké uvěřit.

James tvrdí, že uvízl v naší současnosti poté, co se mu porouchal stroj času. V rozhovoru, který poskytl YouTube kanálu ApexTV, zazní hned několik neuvěřitelných věcí. Ve videu mladík odpovídá na všechny otázky, které mu moderátor položí a detektor veškerá jeho prohlášení označuje za pravdivá!

Rozhovor začíná otázkou: „Jste skutečným cestovatelem v čase?“ Mladík připojený na stroj odpoví „ano“ a na monitoru se objeví slovo „Pravda“. „Vaše roky jsou jiné než mé. Pocházím totiž z místa, kde rok trvá mnohem déle než klasických 365 dní.“ A divákům servíruje další fantastické informace.

Mluví pravdu?

V jeho realitě je prý naprosto normální, že lidé objevují nové planety každý den, ačkoli ve většině případů nenajdou nic než jen pustou krajinu. „Někdy trefíte jackpot a najdete inteligentní život. Objevíte nové planety, nové – bující – ekosystémy.“ Dále říká, že existuje mnoho planet, na kterých jsou inteligentnější bytosti než lidé. Tyto světy jsou dle slov pod správou organizace podobné OSN. Varuje před globálním oteplováním a radí, aby lidstvo rychle zavedlo emisní stropy, než bude pozdě.

Z průběhu rozhovoru a výsledků na polygrafu vyplývá, že pravdivě odpověděl na všechny položené otázky. „Pro ujasnění… jediným mým cílem je dokázat vám, že cestování časem existuje,“ říká.

Skutečně muž pochází z roku 6491, jak tvrdí? Ať už je to jakkoli, Oliver svým příběhem přinejmenším zaměstnal mnoho médií.

Zdroj náhledové fotografie: TheDigitalArtist / Pixabay, zdroj: Mirror

Total
0
Shares
1 komentář
  1. Jakejpak detektor lži, stačí ho natáhnout na skřipec a hned zazpívá pravdu…

Comments are closed.