Cestovatel v čase, budoucnost

Muž tvrdí, že je cestovatel v čase: Popsal, jak bude vypadat svět, až vypukne třetí světová válka

  • Muž hlásá, že se narodil v budoucnosti
  • Co podle něj přinese nadcházející rok 2023?

Uživatel sociální sítě TikTok, který o sobě tvrdí, že je cestovatel v čase, varuje před zásadní událostí. V jednom ze svých videí hovoří o globálním vojenském konfliktu, který podle něj změní planetu Zemi natolik, že bude neobyvatelná.


Nepřehlédněte: EU uspořádala večírek za miliony ve virtuální realitě, ale dorazilo jen šest lidí


Muž tvrdí, že cestuje v čase

Uživatel TikToku, známý jako @timevoyagin, se považuje za cestovatele v čase. Tvrdí, že má fotografické důkazy o třetí světové válce. „Takže, jak jsem slíbil, tady jsou obrázky, jak to začalo a jak to skončilo,“ říká ve videu, které má dokazovat, že se stane něco hrozného.

Na prvním snímku je vidět obrovský výbuch nad neznámým městem, po kterém následují fotky řízených explozí v laboratořích a na dalších místech po celém světě. Závěrečné záběry z vesmíru pak ukazují, že je Země zcela zničena. Muž varuje, že škody budou tak velké, že lidé budou nuceni opustit své domovy a odcestovat na planetu zvanou Delta, upozornil britský Daily Star.

@timevoyaging Replying to @rosemarythegachalifegirl Planet Delta #fyp #fypage #timevoyaging #timetravel #timetraveler #viral #xyzbca #2022 #conspiracy ♬ Welcome to Azawa – Truth Needs To Be Out

Další povodník?

Nutno uznat, že údajný cestovatel svými předpovědmi publikum rozhodně zaujme a ani jeho nové video nezůstalo bez odezvy. Překvapivě se našlo i několik lidí, kteří mu vše věří. Převládají však ti, které vůbec nepřesvědčil. Kvůli své nejnovější předpovědi to údajný cestovatel od svých fanoušků pořádně schytal.

Lidé se mu vysmívají a tvrdí, že obrázky narychlo vytvořil v nějakém jednoduchém grafickém editoru. Jeden ze sledujících napsal: „ Na co se tu vůbec koukáme?“ A další si přisadil: „Super… dokázal jsi pořídit video, které bylo kompatibilní s publikováním v aplikaci z doby před tisíci lety.“

V komentářích se objevil i postřeh, že videa s nepřesnými předpověďmi takzvaný cestovatel časem vždy maže. Vsadíme se, že jinak tomu nebude ani v tomto případě.

Zdroj náhledové fotografie: TheDigitalArtist / Pixabay, zdroj: Mirror

Total
0
Shares
6 komentářů
  1. Pan cestuje v čase ale jeho tecnologii jsem pochopi tak že l sedi v hospodě a žvani a jak dopije tři kořalky a 8 piv je tam kde byl včera.

    1. Jojo…paralelní reality jsou všelijaké a to co může vidět je jen jedna z nich, to však neznamená,že ji musíme prožít na vlastní kůži ale třeba jen jako “virtuální” realita. Takovejch vědem bylo…a bude protože nepochopili,že existujeme v Multivesmíru a nejenom v jednom Vesmíru…ale jsou to jen hrátky slov, důležitá je podstata toho co chci říct,že nic není dané v konkrétní budoucnosti reality “tady a teD”…co bude záleží na našich skutcích tady a teď, tvoříme to co chceme teď bez ovlivnění,že to by mohlo nebo nemohlo být někde ve světě někoho,co si to takhle zrealizoval….je to jeho Vesmír a to neznamená,že bude i ve všech Vesmírech Multiversa,kterého jsme my všichni tady součástí..

  2. Pán by měl vyhledat lékařskou pomoc. Jak tohle někdo může vypustit mezi lidi. Co je tohle za dobu 🤦🤦🤦

  3. U takových apokalyptických článků mi naskočí jediná. Kolikrát už jen měla ta třetí velká válka začít? Kolikrát už měl přijít konec světa?

  4. Někteří to už tvoří teď, i bez třetí světový, že to tady bude, zachví-li neobyvatelné i když „ máme všechno potřebné“
    S tím cestováním do budoucnosti, bych byl opatrný a navíc je to zakázaný! Kvůli tomu by se měl stát průšvih nehorázných rozměrů, je to odhadováno v letech 2040-2065 našeho letopočtu, kdyby se to mělo stát.

Comments are closed.