Cestovatel v čase, budoucnost

Muž tvrdí, že cestuje v čase a přichází z roku 6491. Zkouška na detektoru kupodivu ukázala, že nelže

 • Mladík říká, že k nám přicestoval z roku 6491
 • Podle testu na detektoru lži říká pravdu

Muž jménem James Oliver říká, že do naší současnosti přicestoval z daleké budoucnosti, konkrétně z roku 6491. Protože ho mnozí pokládali za lháře, podstoupil test na detektoru lži a podle výsledků mluví pravdu. A jak všichni víme, tak detektor lži říká pravdu pokaždé. I v případech, kdy je tomu poměrně těžké uvěřit.


Nepřehlédněte: Hvězdný motor by mohl pohnout celou naší Sluneční soustavou. Nikdo ale neví, co se pak stane


Cestovatel z roku 6491

O tom, že cestování v čase není mýtus, se pokouší svět přesvědčit muž, který si nechává říkat James Oliver. Tvrdí, že je planetárním vědcem z budoucnosti. Když dorazil v roce 2018 na Zemi, objevil se problém – jeho stroj času se pokazil a on zde zůstal uvězněn. To, že říká pravdu, údajně dokládá test na detektoru lži. 

Rozhovor začíná tím, že se ho moderátor zeptá: „Jste skutečným cestovatelem v čase?“ Mladík je připojený na detektor lži. A když odpoví „ano“, na monitoru se objeví slovo „Pravda“ napsané velkými písmeny, což znamená, že říká pravdu.

Podle polygrafu pravdivě odpověděl i na další otázky. „Pro ujasnění… jediným mým cílem je dokázat vám, že cestování časem existuje,“ říká Oliver.

Cestovatel v čase, budoucnost
Zdroj: Placidplace / Pixabay

V rámci rozhovoru na YouTube kanálu ApexTV moderátorovi, jehož tvář je stejně jako ta jeho zakrytá, povídá neuvěřitelné věci. „Vaše roky jsou jiné než ty u nás. Tam, odkud pocházím, rok trvá mnohem déle než klasických 365 dní.“

Během rozhovoru varuje před klimatickými změnami a radí, aby lidstvo rychle zavedlo emisní stropy, než bude pozdě. Dále říká, že umělá inteligence bude v budoucnu všudypřítomná a bude nám pomáhat ze každé situace.

Mluví pravdu?

Připouští, že existuje mnoho planet, na kterých jsou daleko inteligentnější bytosti než lidé. Sám na vlastní oči párkrát viděl mimozemskou bytost. „S některými mám velmi blízký vztah a mám mezi nimi dobré přátele. Můj nejbližší přítel je z jiné galaxie,“ zaznělo ve videu.

I kdyby nic z toho, co Oliver říká, nebyla pravda a detektor lži byl porouchaný, mladík přinejmenším zaměstnal svým příběhem mnoho médií.

Zdroj náhledové fotografie: TheDigitalArtist / Pixabay, zdroj: www.9news.com.au, www.mirror.co.uk, www.iflscience.com

Total
0
Shares
24 komentářů
 1. Úsměvné…. v každém blázinci existují lidé, kteří jsou bytostně přesvědčení, že jsou pošli boží 😁

  1. Detektor lži není žádný závazný benčmark. Nedokazuje to, že člověk opravdu přichází z roku 6491, ale třeba to, že je to rapl nebo notorický lhář, co lže bez výčitek.

   1. Nebo tomu prostě věří. A obelhat detektor lži jde.

 2. Detekror lži ale neměří pravdu. Pouze fakt, jestli testovaný svým tvrzením věří.

  1. Stačí svým tvrzením věřit a nebo při kalibračních otázkách na začátku v jedné odpovědi zalhat, pak už v klidu může lhát a přístroj to vyhodnotí jako pravdivou odpověď.

 3. No a co s sebou přinesl? Jaké měl znalosti které my nemáme? Jaké řeči uměl? To se lidé za tu dobu fyzicky nezměnili? Tamže 0.

 4. No kdyby jste 1975 řekli že budou mobilní telefony,taky by Vás druzí lidé odkazovali na blázinec.Někdy některý člověk zažije,nebo prožije situace o kterých v dnešní době nemůže ani promluvit,ani jinak řečeno,svěřit se někomu,je taky pravda že ne úplně vše je pravda,jen do té doby kdy něco nevysvětlitelného řešíte, paralelní světy nebo posun časově vizuálně,potkat někde někoho,při tom víte 100%že je v tu chvíli někde jinde a daleko.Nebo přijdete na místo kde jste úplně poprvé a přitom to dané místo dobře znáte,zažil jsem věci a viděl které nás učili že neexistují,jen nechávám si to vždy pro sebe, pro jistotu.

  1. A taky vás učili, že nemáte psát “kdyby jste”, a že máte dělat mezery za tečkami a čárkami.

   1. Emisní povolenky, myslíte Green deal, jak ti lidumilové z WEF nám to strkají pod nos za jakoukoli cenu? Tohle mě jediný zarazilo a roboty, prostě nemám z toho dobrý pocit. Kdyby se ukázaly patenty na volnou energii atd tak ty vynalezy by nám obyčejným lidem pomohli, ale tihle lidumilové nechtějí patenty ukázat, protože chtějí, aby jsme my lidé byli na nich závislí a vše za to platili. Viz. Lékařská věda.

 5. Detektor lži se dá bez problémů obejít, když té své pravdě natolik věříte a umíte sám sebe přesvědčit o své pravdě, tak to pak i detektor lži přijme jako pravdivou odpověď.

  1. Tak to je super, konec světa se příštích 4000 let konat nebude. Skvělá zpráva!

  1. Jak moc velkdej idiot musí bejt člověk aby tomuhle věřil…. Proč ho vůbec dávat na blbej detektor ???? Proč má tenhle magor vůbec dostat někde prostor😅 jako fakt sorry ale mám pocit že kdyby dneska někdo přišel s tím že jeho hovna jsou elixír věčnýho mládí tak se najde zas milión lidí co tomu budou věřit a budou se psát na pořadník na jeho hovna… A sto dalších lidí bude mít potřebu o tom psát 😅

  2. Dobrá otázka. Také bych jej ráda obešla dokola. Jak jeho stroj funguje. Nafta? Benzín? Solaárko? Vzduch? Voda?

 6. Pokud přichází z budoucnosti a jak vidno, z velmi daleké, proč bychom měli měnit- pro něj -minulost? Jak je vidět, lidstvo přežilo a to kupodivu o dalších 4000 let. Tak snad se i jemu podaří přežít tady aspoň pár dní a až opraví detektor lži- pardon, stroj času , snad odletí domů a vezme nás ssebou . Doufám, že se vejdeme 😀

  1. Jenže on neřekl, jestli jsme v jeho minulosti změnili ty věci a nebo jestli jsme to nechali ladem skladem. A pokud jsme to v jeho minulosti změnili, bylo to i díky němu ? A pokud ne, tak šlo to všechno do kopru a on musí žít na jiné planetě, stejně jako jeho kámoš, který je z jiné galaxii ? Navíc, kdyby ten jeho stroj času šel opravit za pár dní, neztrácel by čas nějakým rozhovorem na YT. A asi těžko někoho může vzít sebou, protože pokud nezná všechny své prapředky, tak by nechtíc vzal svou praprapraprapraprabábi a v ten moment, co by zapl stroj času, by přestal existovat, zmizel by i stroj času a jeho praprapraprapraprabábi by se okamžitě vrátila tam, kde by byla, kdyby nešla do stroje času a nic by si nepamatovala. Jelikož, když zabijete nebo přesunete svého prapředka z minulosti ještě než zplodí dítě, tak tím vymažete svou existenci a tím pádem nikdy nebudete cestovat do minulosti, abyste vzali nebo zabili svého prapředka. Je to prostě paradox. Tak samo nemůže vzít ani jiné lidi, protože by to změnilo budoucnost, respektive jeho přítomnost a třeba by nevznikl stroj času nebo by se do stroje času on nedostal. Mohl by vzít pouze lidi u kterých by stoprocentně věděl, že v ten den zemřou ještě než cokoliv aspoň minimálně důležitého zrobí. Prostě lidi, kteří nijak neovlivní jeho minulost. Ale tohle všechno platí jen v tom případě, že se nebavíme o alternativních či paralelních světech, protože je dost možné, že tím, že tu přicestoval a začal to roztrubovat vlastně vytvořil alternativní minulost, tím pádem, on pochází z paralelní budoucnosti, takže jeho přítomnost není naše budoucnost. Tím pádem pořád máme co dělat do roku 2030, abychom si nedok*rvili planetu Zemi. Takže žádný muchlování s mimoňi, žádné prznění časoprostoru a ani žádné stěhovačky do jiných galaxii 😀

 7. Jasně, hlavně emisní stropy a AI pustit všude možně. To spíš vypadá na další psy-op globolobby

 8. To je ale číčovina 🤣
  Kolik těch cestovatelů v čase tady vlastně je? Nebo to je pořád jeden a ten stejný co aktuálně působí na Tiktoku??

  Ty jeho prorocké věštby čtu už asi 10 let, hlavně poslední 2 roky je velice aktivní,
  zprávy typu že na zemi se objeví nová smrtelná nemoc (myšleno covid) ..ehmm ono každý rok se objeví něco…. Nebo taky nový válečný konflikt (Ukrajina) … vždyť každý rok se začne někde válčit, jednou je to konflikt na blízkém východě, trojúhelník zemi Sýrie, Irák, Írán… vlastně tam toho je víc, Afghánistán, Izrael
  Vyhubení či vymření dalšího živočišného druhu,… vždyť dle biologů každý rok vymře desítka různých ohrožených druhů
  Do 5 let objevení mimozemského života (nečekaně, když na Marsu budou zkamenělé mikroorganismy)
  A do 10 let první kontakt s vyspělou mimozemskou civilizací…

  …..to vše jsou takové ty věštby , které by uměl předpovědět každý z nás a pak jen říct, “víte,to je přesně to co jsem myslel ve své proroctví”
  A když nevyjdou, tak stejně za těch 10 let si na ně nikdo nevzpomene
  🤣🤣🤣

 9. “A jak všichni víme, tak detektor lži říká pravdu pokaždé.”
  “A když odpoví „ano“, na monitoru se objeví slovo „Pravda“ napsané velkými písmeny, což znamená, že říká pravdu.”

  Děkuju za pobavení 😄😄😄.

 10. Detektor lži se dá snadno zblbnout, detektor lži detekuje tep srdce, takže jestli člověk lže tak se zrychlí tep, když nelže tak je tep nornální, jestli věděl jak na to tak mohl detektor snadno oblbnout.

Comments are closed.