cestovatel časem

Muž tvrdí, že cestoval časem do roku 4000. Přivezl si fotografii jako důkaz!

  • Tvrdí, že je cestovatel v čase
  • Jako důkaz ukázal fotku z roku 4000

Na internetu se objevilo video, které ukazuje „cestovatele časem“, jehož tvář je schválně rozostřená a hlas upravený. Setkal se s reportérem na neznámém místě, aby si společně promluvili o tom, co viděl v roce 4000, kam byl přenesen strojem času.


Nepřehlédněte: Student fyziky měl dokázat, že cestovat v čase je opravdu možné. Matematika překvapivě sedí, říkají vědci


Cestovatel v čase má fotku jako důkaz

Muž, který se představil jako „John“, tvrdí, že je mu 132 let, ale vypadá na 20. V budoucnu prý existují technologie, které dokáží zastavit stárnutí. Ve dvacetiminutovém videu zveřejněném na serveru YouTube říká, že za dva tisíce let budou místo lidí pracovat roboti s umělou inteligencí. Nezapomene se pochlubit, že dokáže komunikovat pomocí telepatie.

Samozvaný cestovatel upozorňuje, že k nám přicestoval z roku 4000. Údajně lidstvo čeká posun v medicíně a vláda s technologiemi z našeho „moderního“ života udělají primitivní. Aby nás všechny přesvědčil, sáhl do kapsy a vytáhl fotografii budoucích dopravních prostředků, které nahradí dnešní auta.

„Návrh našich aut je jiný, ale mám pro vás překvapení, rozhodl jsem se, že jako důkaz pořídím fotografii, kterou jsem přinesl a ukážu vám ji.“ Na obrázku je vidět automobil s elegantním a propracovaným designem, který má vrtule, jež mu umožňují pohybovat se ve vzduchu.

Letové schopnosti automobilu budoucnosti by mohly vysvětlit, proč John prohlašuje, že v roce 4000 „neexistují žádné dopravní zácpy“. „Tohle je fotka, kterou jsem pořídil v práci. Ukazuje můj krásný model DR-18.“ John říká, že je velmi snadné řídit auta budoucnosti a nemožné, aby došlo k nehodě. „V případě, že byste se chtěli vybourat, nedojde k tomu, senzory vám to nedovolí.“

Kočky a psi už existují pouze v ZOO

Závěrem tajemný muž řekl: „Nemohu říci, jak jsem na tom nyní ve srovnání s mnoha jinými cestovateli v té době. Nejsem připraven na to, aby mě někdo hledal. Žádám, aby moje tvář byla rozostřená, nechci být v ohrožení. V mnoha věcech se liším od ostatních cestovatelů časem. Například tím, že jsem váš host. Ano, přicestoval jsem z roku 4000. Překvapuje vás to?“

Na úplný konec zajímavého videa John dodal, že domácí kočky a psi jsou v jeho době k vidění už jen v zoologických zahradách a ptáci na obloze jsou naprostou raritou.

Zdroj náhledové fotografie: ApexTV, zdroj: Express, Daily Record

Total
0
Shares
2 komentářů
  1. Nepochybuju o tom, že se najdou lidi kteří tomu věří 🤣🤣🤣

Comments are closed.