Cestovatel v čase, budoucnost

Muž tvrdí, že cestoval časem do roku 2027: Hrozba, která všechno změní, je doslova za rohem

  • Tohle lidi nerozdýchají! Svět pode všeho skončí už v roce 2027
  • Cestovatel časem zveřejnil neprůstřelný důkaz

Na sociální síti koluje video, které údajně pochází z budoucnosti. Jeho autor se představuje jako cestovatel v čase a tvrdí, že uvázl v roce 2027, kdy lidstvo již vyhynulo.


Nepřehlédněte: NASA se dme pýchou: Sonda Parker Solar Probe svištěla vesmírem rychlostí 635 tisíc kilometrů za hodinu


Cestovatel časem varuje před rokem 2027

Uživatel TikToku ze Španělska říká, že se nějakým nedopatřením ocitl v roce 2027 a své putování dokumentuje na sociální síti. Tvrdí, že lidstvo vymřelo a proto na jeho videích nejsou žádní lidé.

Podle serveru Daily Star Javier v příspěvcích, které se ihned stanou internetovou senzací, ukazuje, že všechny budovy, auta a ulice jsou opuštěné. Jako poslední muž na planetě obchází po městech a v dohledu není žádná živá bytost.

Aby lidem znovu připomněl, že je na světě sám, navštívil nedávno sídla dvou anglických fotbalových velkoklubů – Arsenalu a Chelsea. V sérii videí na TikToku sdílel záběry, na nichž se prochází po stadionu Emirates, kde hraje Arsenal, a po Stamford Bridge, kde sídlí Chelsea.

@unicosobreviviente

deportesentiktok Arsenal unicosobreviviente

♬ Paint The Town Red – Doja Cat

Filmuje prázdné ulice a obchody

V jednom klipu, který okamžitě získal tisíce lajků, je například vidět, jak sám stojí před stadionem Emirates vedle nástěnné malby fotbalistů. V dalším videu pak ukazuje, jak vchází do šaten, kde jsou na zdi vyvěšeny dresy, a uvnitř nikdo jiný není.

Dokonce se dostal až do prostoru pro tiskové konference a v klidu se podíval na hřiště. Zveřejnil také klip, ve kterém se prochází před Stamford Bridge, pak vchází dovnitř a jde kolem recepce, ale na místě není žádný zaměstnanec. Tento klip však byl mezitím odstraněn.

Videa samozřejmě mohly být jednoduše pořízena v den, kdy se nehraje ligový zápas a kdy je na stadionech a v jejich okolí klid. Diváci TikToku však po zhlédnutí všech klipů zůstali ohromeni.

Zdroj náhledové fotografie: geralt / Pixabay, zdroj: Daily Star

Total
0
Shares
5 komentářů
  1. Ježíši přestaňte stěma fantasty .Už tak lidi blbnout a ještě vy .

  2. Pěkná sracka tak ať ukáže new York v centru bez lidí a budu mu věřit ale stary záběry z covidu a krátký výstřižky bez lidí zvládnu s trpělivostí taky vytvořit. Ale jo no hlupák věří , ostatní se usmívají.

  3. No, tak to museli všichni vyhnout pár hodin před tím, než tam prošel, jinak si nedovedu vysvětlit tu posekanou trávu na stadionech.

  4. Tak to museli všichni vyhnout pár hodin před tím, než se tam procházel, jinak si nedovedu vysvětlit tu posekanou trávu na stadionech 😁

Comments are closed.