Cestovatel v čase, budoucnost

Muž tvrdí, že cestoval časem do roku 2027: Filmuje prázdné ulice a obchody. Je posledním člověkem na Zemi?

  • Tohle lidi nerozdýchají! Svět skončí už v roce 2027
  • Cestovatel časem zveřejnil neprůstřelný důkaz

Muž sdílí videa prázdných ulic, restaurací a nákupních center. Tvrdí, že cestoval do budoucnosti, kde zjistil, že je na celém světě úplně sám.


Nepřehlédněte: Samsung prý připravuje fotoaparát pro telefony se 440 megapixely


Cestovatel časem varuje před rokem 2027

Uživatel sociální sítě TikTok jménem Javier ze Španělska říká, že se nějakým nedopatřením objevil v roce 2027 a své putování světem sdílí na sociální síti. Uvádí, že lidstvo vymřelo, a proto na jeho videích nejsou žádní lidé. Podle serveru Daily Star v příspěvcích, které se vždy stanou virálními, ukazuje prázdná místa a tvrdí, že všechny budovy, auta a ulice jsou opuštěné.

Javier na kanálu s názvem @unicosobreviviente (což v překladu znamená „Jediný přeživší“) nově zveřejnil video, v němž se prochází po zdánlivě opuštěném Římě. Navštěvuje obchodní domy, nákupní centra, bary a supermarkety, ve kterých nejsou žádní lidé.

Sledující mladíka na TikToku se přou o to, zda klip, který získal více než 7 000 lajků, není upravený (fake). Jeden z uživatelů napsal: „Víte co? Jsem tady na dovolené. To není možné. On JE opravdu sám.“ Další pak argumenoval slovy: „Jestli jsi sám, jeď na Machu Picchu, protože je to jedno z nejrušnějších míst, a já ti pak uvěřím.“ „Nejsi sám a na ulici jsou ptáci,“ rýpl si ovšem třetí.

Zdá se, že elektřina a internet jsou v roce 2027 k stále dispozici, protože Javier nahrává svoje videa online.

@unicosobreviviente

Respuesta a @La vida de una peluquera Unicosobreviviente Viajesentiktok

♬ Bella Ciao (Música Original de la Serie la Casa de Papel/ Money Heist) – Manu Pilas

Věříte jeho důkazu?

Muž se v minulosti vydal i do dalších evropských měst, například do Paříže, kde natáčel prázdné ulice a dokonce i Eiffelovu věž a muzeum Louvre.

Javier také čas od času přijímá výzvy od svých sledujících. Někteří podporovatelé ho požádali, aby zašel na fotbalový stadion v Madridu a on jim přání splnil. Jiní příznivci ho zase vyzvali, aby se vplížil na španělskou vojenskou základnu, což se mu v jednom z videí podařilo, nebo aby se natočil, jak jezdí na kole uvnitř obchodu s oblečením.

V minulosti se na internetu objevilo mnoho údajných cestovatelů časem, včetně Švéda Hakana Nordkvista. Ten tvrdil, že se omylem přenesl do roku 2046, když se snažil opravit dřez ve své kuchyni. Ve skutečnosti však natočil video, které bylo součástí marketingové kampaně pro pojišťovnu Autorité des marchés financiers (AMF).

Zdroj náhledové fotografie: TheDigitalArtist / Pixabay, zdroj: Daily Star

Total
0
Shares