UFO

Muž si prohlížel mapu na Googlu a našel UFO! Jde o létající talíř mimozemšťanů?

  • Je na ostrově v Pacifiku pohřbené UFO?
  • Přesvědčte se sami! Stačí otevřít Mapy Google

Kromě domů můžete na Google Earth objevit i ztroskotané UFO. Nejde o žádný vtip! Na TikToku se objevilo video, které ukazuje neznámý objekt na ostrově v Karibiku.


Nepřehlédněte: Takhle snadno jde ukrást elektromobil Tesla. Stačí 10 sekund a přijdete o auto


Je to havarované UFO?

Jeden z uživatelů sociální sítě TikTok se domnívá, že našel zbytky havarované kosmické lodi mimozemšťanů přímo na ostrově Starbuck Island, který se nachází ve středním Pacifiku! A jelikož k objevu použil běžně dostupnou službu Google Earth, stalo se video okamžitou senzací. Ostatně i vy se na tajemný objekt můžete podívat z pohodlí vašeho domova.

Příznivci mimozemských civilizací si záhadu vysvětlují jako návštěvu z vesmíru, zatímco skeptici mají daleko prozaičtější vysvětlení – jde o objekt vystavěný z kamenů nebo část ztroskotané lodi z 19. století, kterou příliv a silný vítr tahají přes písečné břehy celá desetiletí.

@googlemapsfun

What do you think??💀 #googleearth #googlemaps #googlemapsfun

♬ Scary – Background Sounds

Jaký je váš názor?

„Myslel jsem, že bude zábava zkoumat oceány na Google Earth, dokud jsem si nevšiml něčeho strašidelného. Tento písečný ostrov byl uprostřed ničeho. Začal jsem ho sledovat, když jsem si všiml něčeho zvláštního. Co to může být? Proč je to na opuštěném ostrově? Může to být havarované UFO?“ ptá se autor videa.

I když zvláštní útvar na viditelný na Google Earth vyvolává dojem, že by mohlo jít o UFO, které havarovalo a po dopadu za sebou zanechalo hlubokou brázdu, velmi pravděpodobně to je úplně jinak. Nejspíše se jedná o pouhé ruiny zchátralého obydlí. Jenže co by pak způsobilo tu hlubokou brázdu? Máte nějaký tip, co to vysvětlovalo?

Zdroj náhledové fotografie: Pawel86 / Pixabay

Total
0
Shares
1 komentář

Comments are closed.