Cestovatel v čase, budoucnost

Muž o sobě tvrdí, že uvázl v roce 2027 a lidstvo vyhynulo. Filmuje prázdné ulice, obchoďáky i pláže

  • Tohle lidi nerozdýchají! Svět pode všeho skončí už v roce 2027
  • Cestovatel časem zveřejnil neprůstřelný důkaz

Mladík jménem Javier tvrdí, že se zasekl v čase. Doslova! Prý uvázl v roce 2027 a zjistil, že v tomto roce lidstvo již vyhynulo. Na TikTok, kde baví miliony příznivců, nahrává videa prázdných nákupních center, ulic a pláží.


Nepřehlédněte: iPhone 15 Pro Max RECENZE: Titanový fešák boduje výbavou. Je to nejlepší telefon na světě


Cestovatel časem varuje před rokem 2027

Na internetu koluje další zvláštní video, které údajně pochází z budoucnosti. Jeho autor se představuje jako cestovatel v čase a tvrdí, že zůstal na naší planetě úplně sám. Lidstvo zmizelo. Je posledním člověkem na celém světě.

Javier se na internetu poprvé objevil v roce 2021, kdy tvrdil, že byl přenesen o šest let do budoucnosti, kde zjistil, že je posledním žijícím člověkem. Od té doby se svými fanoušky sdílí videa, na nichž se potuluje po různých místech, která jsou obvykle přeplněná turisty – například po Koloseu v italském Římě.

Mnozí mu věří, ale najdou se i lidé, kteří stále pochybují o tom, zda to není podvodník. Samozvaný cestovatel však na negativní komentáře reaguje s ledovým klidem a sdílí další videa.

V posledním klipu ukazuje prázdnou ulici se parkovanými auty a v dohledu není ani živáčka, přestože jeho hodinky ukazují, že je teprve krátce po osmé hodině večerní.

Video okamžitě získalo desítky tisíc lajků a stovky komentářů. Ale ne všichni Javierovi nejnovější záhadu baští i s navijákem. Spousta diskutujících se ptá, proč tedy ve městě stále funguje elektřina a internet. Mladík na to nemá odpověď.

@unicosobreviviente

Respuesta a @Zøren

♬ Deep Force – Kaan Simseker

Filmuje prázdné ulice a obchody

Sledující mu často do komentářů pod videa píší návrhy, kam má v budoucnosti jít. Snaží se tak údajného cestovatele časem nachytat tak, aby se odhalilo, jestli říká pravdu, či nikoliv. V minulosti mu navrhli hned několik míst, která jsou podle nich naprosto nemožná zachytit bez turistů nebo dopravy. Javierovi se to zatím ale pokaždé podařilo.

Velkou pozornost na sebe strhlo video, které mladík natočil v Barceloně. Představuje v něm svým příznivcům pokoj v nejvyšším patře barcelonského hotelu, kde je ubytován. Klip natočený během dne ukazuje zcela prázdné město, bez aut a lidí. Jindy zase samozvaný cestovatel v čase zašel na fotbalový stadion v Madridu, projížděl se na kole v nákupním centru nebo navštívil španělskou vojenskou základnu.

„Jsem uvězněn mezi lety 2021 a 2027. Jsem ve světě paralelním s tím vaším,“ říká. Jeho videa jsou tak přesvědčivá, že se okamžitě stanou hitem. Věříte mu, že skutečně posledním člověkem na Zemi?

Zdroj náhledové fotografie: geralt / Pixabay, zdroj: Daily Star

Total
0
Shares
6 komentářů
  1. Uvízl v paralelním světě. Už to je podstatná informace.

  2. Za předpokladu, že tady pán není podvodník, jako mrakodrap – pokud tvrdí, že žije zároveň i v paralelním světě, kde není ani noha, tak se nezasekl v čase, ani v něm necestuje, ale měl by tedy žít ve dvou různých vesmírech najednou. Jo, ona by klidně i vylidněná varianta světa teoreticky mohla být možná, i když by mě ale nesmírně zajímalo, jak se tam dostal 😁. Nehledě na to, že by se do dvou různých vesmírů naráz musel nějak dostat i ten jeho telefon, z kterého všechny ty šokující zprávy sdílí. A podělil se s námi pan mnohovesmírný, co se to vlastně se všemi našimi paralelními já stalo a kdo tedy udržuje v chodu veškerý luxus moderní doby, který tam využívá?

  3. Asi pan se často díval na seriál Návštěvníci nebo Návrat do budoucnosti.

Comments are closed.