Musk koupí Coca-Colu

Musk baví internet. Po Twitteru koupí Apple, Samsung nebo Coca-Colu

  • Elon Musk odkoupil Twitter
  • Na jeho účet se množí vtipy
  • Co přijde příště? Apple, Samsung?

Twitter má nového majitele. Jde už o dávno provařené info, takže nikoho nepřekvapí, že novým vlastníkem je Elon Musk. Tento vizionář, filantrop, playboy, CEO a tvář světových značek Tesla a Space X si tak splnil svůj sen.

Twitter změnil majitele

Už dlouho před nákupem prvního 9,2% balíku akcií, prohlašoval, že by si přál mít vlastní sociální síť, kde bude respektovaná svoboda slova, vyznání atd. Zkrátka a dobře, zachovat rovnost napříč všemi uživateli Twitteru. Jestli jde o utopii, ukáže až čas.

A teď malinko z jiného soudku. S ohledem na fakt, že excentrický multimiliardář si může na světě koupit prakticky vše, některé napadlo si na to konto přihřát polívčičku.


Nepřehlédněte: Čínský výrobce populárních dronů DJI prchá z Ruska! Nechce podporovat válku


Například populární tipér @UniverseIce (taktéž Ice Universe), který má dlouhodobě pifku na Samsung, napsal, že by měl taky koupit a vyhodit na minutu „tamtoho chlápka“. Koho tím ale přesně myslel, neřekl.

Musk a Coca-Cola?

Na to zareagovali další uživatelé. Navrhovali, aby raději „vyvlastnil“ Apple, protože díky tomu budou mít alespoň nějakou záruku, že k iPhonům nebudou muset kupovat chybějící nabíječku.

A korunku tomu nasadil i samotný Musk. Ten dnes zveřejnil tweet, že další na řadě je Coca-Cola. „Příště koupím Coca-Colu a vrátím do ní kokain,“ vzkazuje.

Zdroj náhledové fotografie: Jeanson Wong, Unsplash (ilustrační)

Total
0
Shares