Motorola Edge 30 Pro

Překvapení roku? Motorola se dere vzhůru a v USA dýchá Applu za krk

  • Motorola má důvod slavit
  • O značku je velký zájem
  • V USA je mezi TOP 3

Motorola solidní telefony umí. Mám-li mít osobně vůči této značce nějaké výhrady, jsou to design (občas hodně fádní) a podpora (tam je to slabota). Ale jinak nemůžu říct ani ň. Smartphony, zvláště ty s cenovkou od 5 tisíc výš, mají v podstatě vše. Málem bych zapomněl, ještě mi trošku pije krev fotoaparát, protože i v něm panují rezervy.

Motorola? Dobře ona!

Právě obecně velmi přívětivá cena a slušná výbava dělá z těchto telefonů velmi zajímavou koupi. Optikou vlajkových modelů je to složitější. Značka konkurenci doslova maže perfektní cenou, ale ty špičkové parametry tam zkrátka úplně nejsou.


Nepřehlédněte: Žhavte telefony! Samsung v Česku rozesílá One UI 4.1 a Android 12 na tyto skvělé telefony


Motorola
ilustrační (Zdroj: Alp Duran, Unsplash)

Každopádně i s těmito, řekněme, nedostatky Motorola sbírá úspěchy. Například ve Spojených státech se díky skvělým prodejním výsledkům dostala do velké trojky největších výrobců mobilních telefonů.

V USA už trojka

Android Authority s odvoláním na analytiky z Counter Point navíc potvrzuje, že značka jasně dominuje v cenových hladinách do 300, resp. 400 amerických dolarů (6 500 až 9 000 tisíc Kč po přepočtu). A přitom, kdo by to byl do tohoto tichošlápka řekl, že?

Zdroj náhledové fotografie: tisková zpráva Motorola (ilustrační)

Total
0
Shares