Motorola Razr 5G

Motorola Razr 5G získává aktualizaci na systém Android 11

  • Nejnovější Android 11 dostává momentálně i skládací Motorola Razr 5G
  • Součástí firmwaru jsou také bezpečnostní záplaty z 1. února

Chytrý telefon Motorola Razr využívá ohebnou konstrukci využívá k tomu, aby jeho proporce byly co možná nejmenší. Ve složeném stavu se tak vejde akorát do lidské dlaně. Do prodeje skládačka vstupovala s Androidem 10 a na nejnovější 11 si musela počkat déle, než by se slušelo. Prodává se totiž za necelých 40 tisíc korun. K vydání aktualizace došlo až nyní, ale výrobci musíme alesopoň přičíst k dobru, že ji šíří napříč všemi zeměmi, včetně České republiky a Slovenska.


Psali jsme: Motorola Edge+ získává Android 11. Aktualizace je i v Česku


Motorola Razr
Motorola Razr dostává Android 11 | foto: XDA-Developers

Dostupnost Androidu 11 ověřte v Nastavení

Pokud Razr vlastníte, aktualizace na váš telefon nejspíš už dorazila a pokud ne, stane se tak v nejbližších dnech. Její dostupnost můžete ověřit v nabídce Nastavení. Nový firmware má označení RPS31.Q1-40-17-12 a velikost 1,8 gigabajtu. Kromě nejnovějšího Androidu 11 obsahuje balíček také únorové bezpečnostní záplaty.

Motorola Razr 5G není levná záležitost

Chytrý telefon Motorola Razr má 6,2palcový pOLED displej s poměrem stran 21:9. Když jej však složíte, můžete využívat druhou 2,7palcovou obrazovku pro zobrazení základních notifikací. O výkon zařízení se stará čipová sada Qualcomm Snapdragon 765G s podporou rychlých 5G sítí a za zmínku stojí i 8 GB operační paměti.

Majitelé telefonu mohou využívat 48Mpx zadní fotoaparát, k dispozici jim je také 256GB úložiště a 2 800mAh baterie. Připomeňme, že konstrukce Razru je vyrobena z nerezavějící oceli a odolného skla Gorilla Glass.

Total
0
Shares