Moto G 5G Plus

Motorola Moto G 5G Plus má dostupný Android 11

  • Aktualizace přináší Android 11 i únorové bezpečnostní záplaty
  • Novinkou je také podpora 5G sítí u operátora Vodafone

Pro chytrý telefon Motorola Moto G 5G Plus je dostupná aktualizace na Android 11 s označením RPN31.Q4U-39-27-5. Nový firmware zvyšuje verzi zabezpečení a přináší nové parádní vychytávy, jako např. vylepšené oznámení pro konverzace, zobrazování bublin pro příchozí zprávy na domovské obrazovce a ovládání médií přímo z panelu rychlých nastavení. Součástí updatu je také podpora 5G sítě u operátora Vodafone.


Psali jsme: Motorola Razr 5G získává aktualizaci na systém Android 11


Moto G 5G Plus: co nabízí?

Ve výbavě smartphonu najdeme Full HD+ displej s úhlopříčkou 6,7 palce s minimálními rámečky, 90Hz obnovovací frekvencí a poměrem 20:9.

Výkon dostal na starosti procesor Snapdragon 765 s 6 GB operační paměti a pro data je připraveno 128 GB prostoru. Hardware energii ukusuje z baterie článku 5 000 mAh a k dispozici je 20W rychlonabíjení.

Slot na SIM se nachází na levém boku telefonu a je hybridní. Sítě 5G tak podporuje pouze jedna (první) SIM. Do druhé pozice můžete vložit buď druhou SIM, nebo paměťovku.

Slušný fotomobil

V zadní straně vsazený čtverec nabízí pohled na čtveřici fotoaparátů: hlavní snímač má rozlišení 48 Mpx ( f/1.7), dále je přítomen ultraširokoúhlý senzor s 8 Mpx, 5Mpx makro snímač a celou sestavu uzavírá 2Mpx portrétní foťáček. V průstřelu displeje je ještě selfie foťák s dvojicí snímačů s 16 Mpx a 8 Mpx.

Total
0
Shares