Motorola Frontier

Motorola Frontier bude pořádné „železo“. Má mít brutální výkon i obří 200Mpx fotoaparát!

  • Motorola chystá nový telefon
  • Nabídne obří 200Mpx fotoaparát
  • Přinášíme další detaily

Motorola už za pár dnů představí nový vlajkový telefon. A je to dobře. Potřebuje totiž špičkový smartphone jako sůl. V žádném případě nejde o zelenenáče, ale v v nejvyšších patrech se značka příliš neorientuje.

Motorola Frontier

Čím víc proužků, tím víc Adidas, vzpomínáte? Jako by se tohohle lidového rčení chytla i populární značka, která se rozhodla nepostávat opodál v krámu mezi regály s kefíry a pečivem. Motorola velmi dobře ví, že na termíny „větší, největší, nejvíc, nejlepší“ zákazníci slyší.

Aktuálně je nejvyšším rozlišením fotočipu použitého v mobilním telefonu 108 megapixelů. Spoléhají na něj třeba Galaxy S21 Ultra a S22 Ultra od Samsungu plus některé modely od Xiaomi a dalších konkurentů.


Nepřehlédněte: Mimozemšťané možná nutí vesmírnou sondu NASA Voyager 1, aby lidstvu posílala nesmysly, myslí si Uri Geller


Motorola Frontier 200 Mpx
Zdroj: Motorola, oficiální promo, Weibo

První s 200 megapixely

To však má být v červenci minulost! Populární brand totiž už za měsíc představí ten vůbec „nejmegapixelovější“ smartphone planety. Frontier hlavní fotoaparát s bezprecedentním rozlišením 200 megapixelů. Jen tak mimochodem, fyzická velikost čipu má být 1/1,5 palce a světelnost f/2.2.

Novinka by měla defaultně pořizovat 50Mpx, resp. 12,5 Mpx snímky (v závislosti na režimu 2 × 2 vs. 4 × 4). Na zádech se bude dále nacházet 50Mpx ultra-širokáč a 12Mpx teleobjektiv. Z další výbavy nemá chybět vlajkový procesor Snapdragon 8+ Gen 1, 125W nabíjení nebo parádní 6,67palcový OLED displej se 120 hertzy.

Zdroj náhledové fotografie: Jona Leupe, Unsplash (ilustrační)

Total
0
Shares