Motorola Edge 40

Motorola Edge 40 je nejdostupnější vlajkovka. Stojí pod 10 tisíc a dostanete i tříletou záruku

Sháníte-li parádní telefon za super peníze, jednoduše vlajkovku jak se sluší a patří, přemýšleli jste o Motorole Edge 40? Tento špičkový smartphone svou top výbavou potěší i opravdu náročné uživatele. Absolutně nejvýhodněji jej nyní pořídíte u Mobil Pohotovosti. Právě tady totiž díky výkupnímu bonusu ušetříte čtyři a půl tisíce korun a dostanete navíc tříletou záruku zcela zdarma. Prémiová Motorola Edge 40 vás tak vyjde na neskutečných 9 990 Kč, což je absolutně nejnižší cena na trhu.


Nepřehlédněte: iPhone 14 Pro je teď za absolutně nejlepší cenu, ušetříte na něm přes 15 tisíc


Vlajková loď Motorola Edge 40 s cenovkou pod 10 tisíc

Motorola Edge 40 se náramně povedla po všech stránkách. Jen za 9 990 Kč (běžně 14 490 Kč) získáte vlajkovou loď se špičkovými parametry –⁠ bezrámečkový 144Hz OLED displej, 50Mpx fotoaparát s nejširší clonou f/1.4, excelentní čipset Dimensity 8020, 8GB RAM, 256GB úložiště, ochranu IP68 a rychlé 68W nabíjení.

Co se týče designu, působí Motorola Edge 40 exkluzivním dojmem díky zpracování z pískovaného hliníku a především veganské kůži pokrývající záda telefonu.

V důsledku toho nejen skvěle vypadá, ale také se příjemně drží a riziko vyklouznutí je zcela minimalizováno.

Výkupní bonus v hodnotě 4 500 Kč

Výše výkupního bonusu je nevídaně vysoká a byl by hřích jej nevyužít. Nárok na bonus získáte v případě prodeje vašeho stávajícího zařízení (telefon, tablet, chytré hodinky či notebook), a to do 14 dnů od zakoupení nové Motoroly Edge 40.

K ceně vašeho stávajícího zařízení tak dostanete navíc 4 500 Kč ve formě výkupního bonusu. Výkupní cenu za vaše stávající zařízení si můžete jednoduše spočítat na této kalkulačce.

Motorolu Edge 40 si můžete také pořídit na splátky s měsíční splátkou od 292 Kč.

Motorola Edge 40
Zdroj: Motorola
Total
0
Shares