iPhone 14 Pro

iPhone 14 Pro je teď za absolutně nejlepší cenu, ušetříte na něm přes 15 tisíc

iPhony 14 a iPhony 14 Pro teď pořídíte absolutně nejvýhodněji. Díky nižší ceně a výkupnímu bonusu vás u Mobil Pohotovosti vyjdou o více jak 15 tisíc korun levněji. A pokud vyměníte svůj starý iPhone za nový, můžete mít iPhone 14 Pro dokonce jen za 9 990 Kč, anebo za 428 Kč měsíčně. A navíc s prodlouženou 3letou zárukou zcela zdarma.


Nepřehlédněte: Na vlajkovkách Xiaomi 13 a 13 Pro brutálně ušetříte a získáte tříletou záruku


Pokud jste si chtěli koupit iPhone 14 (Plus) nebo 14 Pro (Max) co možná nejvýhodněji, pak teď máte tu nejlepší příležitost. Ceny jsou nejnižší za poslední dobu, u Mobil Pohotovosti ale navíc ke všem modelům dostanete výkupní bonus 2 500 Kč. To znamená, že při nákupu nového iPhonu 14 se vyplatí prodat svůj stávající telefon – dostanete se tak na absolutně nejlepší cenu.

iPhoner 14
Zdroj: Apple

iPhone 14 Pro od 9 990 Kč

Pokud například upgradujete z iPhonu 13 Pro, vyjde vás nový iPhone 14 Pro po započítání bonusu právě jen na 9 990 Kč. Částku si ale můžete rozdělit i do 26 splátek a platit budete pouhých 428 Kč měsíčně. Výkupní bonus ale získáte, i pokud na výkup dáte jakýkoli jiný smartphone, chytré hodinky, tablet, MacBook nebo třeba herní konzoli. Svoji cenu si můžete jednoduše spočítat v kalkulačce na mp.cz/iphone14.

Ceny po slevě a odečtení bonusu:

Záruky 3 roky na iPhone

To ale není vše. U Mobil Pohotovosti dostanete ke všem novým iPhonům 14 ještě záruku prodlouženou na 3 roky. Jedná se přitom o dárek v hodnotě několika tisíc, který k telefonu získáte zcela zdarma.

Total
0
Shares