Cestovatel v čase, budoucnost

Mladík ze Španělska tvrdí, že žije v roce 2027. Jeho videa přesvědčí i zatvrzelé skeptiky

  • Svět podle všeho skutečně skončí už v roce 2027
  • Údajný cestovatel časem zveřejnil další neprůstřelný důkaz

Muž na internet nahrává videa prázdných ulic, restaurací a nákupních center. Tvrdí, že cestoval do budoucnosti a nějakým nedopatřením se ocitl v roce 2027. Jenže svět vypadá jinak, než si představoval.


Nepřehlédněte: „Jsou 10 000krát jasnější než Slunce.“ Vědci ve vesmíru našli objekty, které vyvolávají supererupce


Cestovatel časem tvrdí, že konec světa nastane už za 4 roky

Říká o sobě, že je poslední přeživší a myslí to skutečně vážně! Mladík, jehož skutečnou totožnost nikdo nezná, tvrdí, že cestoval časem. Javier ze Španělska se snaží svou bláznivou teorii dokázat prostřednictvím videí na sociální síti TikTok, v nichž upozorňuje, že uvízl v roce 2027, přičemž blízká budoucnost podle něj nevypadá přívětivě.

Zatímco mnoho návštěv záhadného muže se dříve odehrávalo v okolí známých atrakcí, jako je Koloseum v Římě, nebo dokonce letišť, jako je to v Marakéši, nyní se rozhodl zavítat do Velké Británie. Konkrétně se vydal do obvykle přeplněného Londýna, aby fanouškům dokázal, že je opravdu posledním žijícím člověkem na Zemi.

Pro připomenutí, Javier se poprvé na internetu objevil v roce 2021, kdy tvrdil, že byl přenesen o šest let do budoucnosti, kde ovšem zjistil, že je člověkem, který na světě zůstal. „Právě jsem se vzbudil v nemocnici a nemůžu přijít na to, co se stalo,“ uvedl v únoru před dvěma lety ve svém prvním příspěvku.

„Lidstvo vyhynulo, v nákupních centrech nikdo není,“ dodal. Od té doby sdílí videa, na nichž se na žádost fanoušků potuluje po hlavních městech a oblíbených turistických místech, což má sloužit jako důkaz jeho izolovaného života.

Cestovatel v čase, budoucnost
Zdroj: TheDigitalArtist / Pixabay

Filmuje prázdné ulice, obchoďáky i pláže

V některých nových klipech je vidět, jak se v Londýně prochází po Camdenu – místě, které je obvykle přeplněné turisty, ale kromě něj na videích nikdo není.

Dokonce pořídil videozáznam otáčejícího se Londýnského oka, na kterém za bílého dne nikdo nejel. Na záběrech se prochází i uvnitř Přírodovědného muzea a opět je v budově zcela sám. A můžete ho také vidět, jak se sám dívá přes Temži na Big Ben a parlamentní domy nebo při návštěvě Knockturn Alley, což je ulice vycházející z Příčné ulice.

Nikdo zatím Javierovo tvrzení, že je v roce 2027 jediným člověkem na Zemi, nepotvrdil, nenašel se ale ani nikdo, kdo by byl schopen ho přesvědčivě vyvrátit.

Mezi lidmi je hodně podporovatelů, kteří by mu chtěli věřit, najdou se ale i skeptické hlasy, které ho označují za lháře. Lidé se například ptají, jak je možné, když svět skončil, že stále funguje internet. Nejnovější videa údajného cestovatele v čase najdete zde.

Zdroj náhledové fotografie: geralt / Pixabay, zdroj: Daily Star

Total
0
Shares
1 komentář
  1. Zase vaše hovadiny… Pište o důležitých věcech a ne o kravinách..

Comments are closed.