MIUI 12.5 Enhanced Edition míří na globální verze Xiaomi Mi 10T a Mi 10T Pro

  • MIUI 12.5 Enhanced Edition přináší zásadní vylepšení
  • Vývojáři se zaměřili na lepší optimalizaci systému
  • Důraz kladli i na rychlejší zápis/čtení souborů a zlepšení výdrže na jedno nabití

Další chytré telefony Xiaomi získávají nejnovější verzi uživatelského prostředí MIUI 12.5 Enhanced Edition. „Enhanced Edition“ znamená v českém překladu „rozšířená edice“ či „vylepšené vydání“. Stále se tedy jedná o MIUI 12.5, avšak tato verze obsahuje důležité funkce a vylepšení.


Nepřehlédněte: MIUI 12.5 už je ke stažení, v Česku na těchto telefonech


MIUI 12.5 EE na smartphonech vylepšuje defragmentaci, správu paměti, přináší rychlejší načítání aplikací a optimalizuje využití hardwaru. Xiaomi u této verze nadstavby slibuje až pětinový nárůst výkonu a snížení spotřeby.

MIUI 12.5 Enhanced Edition
MIUI 12.5 Enhanced Edition míří na další telefony Xiaomi

MIUI 12.5 Enhanced Edition je na dalších telefonech

Nyní důležitou aktualizaci dostávají i globální verze telefonů Xiaomi Mi 10T a Xiaomi Mi 10T Pro. Píše o tom třeba zahraniční server GizChina. Nejnovější firmware pro oba smartphony má označení V12.5.4.0.RJDMIXM a velikost 2,9 gigabajtu.

Nejnovější update pro loňská „téčka“ navíc optimalizuje kompatibilitu oznamovací lišty s motivy třetích stran, přináší optimalizace pro tmavý režim a obsahuje jedenáct oprav chyb včetně známých problémů s odemykáním pomocí obličeje / otisku prstu a notifikacemi.

Total
25
Shares
3 komentářů

Comments are closed.